Přejít na obsah

dodělaní neorigo centrálu+DO Rakso


rakso.cz

Doporučené příspěvky

Já jsem si je také objednal přišli do druhého dne namontovat jsem to také zvládl fungují bezvadně.

Ale dosti velký problém teď řeším s vybroušením tady v Českých Budějovicích mi to nikdo nechce udělat že je to prý moc tvrdé. Proto prosím někoho kdo mi poradí kde mi to vybrousí.

taky řeším, stavoval jsem se v Hornbachu, tam že mi to prej neudělá že to nechce zničit, tak mě poslal do CČM v tom mezipatře, a tam mi řek že sou ty planžety na jeho frézu moc tvrdý, takže asi tak :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sou kecy s tím že je to tvrdý dyť je to odlitek. To nechtěl dělat protože se bojí že to zmrví a ty pak budeš po nich chtít zaplatit celej klíč.

Ta planžeta se dá doobjednat. Takže jim řekni že planžeta stojí 60Kč že když to zmrví tak se nic neděje. Přines mu tam jen tu planžetu ono se mu to pak lépe upíná a větší pravděpodobnost že to nezmrví. Mě jednu planžetu zmrvil bo mu to furt vypadávalo z frézky. Podruhé jsem šel jinam a tam planžetu vyšrouboval a krásně vybrousil ale také řikal že bez záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Done! Dneska jsem byl měnit trysky, a když sem nechával auto vychladnout, šel jsem k bankomatu, vyjdu ze vrat, a co nevidím prodejnu s nápisem kopírujeme autoklíče, týpek po mě chtěl nejdřív 390 za jeden klíč, pak že teda prej bez dokladu za 200 oba, za 10 minut hotovo, teď sem akorát přehodil immo a vše v poho. Jinak prodejna je v Turnově v ulici Sobotecká tak 200m pod kruháčem, skoro naproti Origo autosklu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec hoši,

jak jste spokojeni s neorigo vystřelovacími klíči RJ CZ KEY?

no vám povím že já jsem zklamaný,kupoval jsem je z www.9000.cz vše je tedy funkční jak má,to mohu říct že jsem spokojen,nastává však problém u té překlápěcí vačky,kde je zašroubovaná ta planžeta toho klíče,po čase to začne praskat a nedá se s tím nic udělat,tak tedy jsem poslal již 3 klíče na reklamaci,což mi ochotně a bez poznámek vždy vymění za nový(poslední výměnou se mi vrátil starý klíč s novým vrškem),jen mi to nepíší do záručního listu,tam čuju podfuk,páč tentokráte bych měl už nárok na vrácení peněz,protože jsem reklamoval 3x stejnou věc.nehledě na to že vyjádření od prodejce se mi taky nedostalo,ani že by se zamyslely nad tím proč to praská,ani že bude vypracován nový model klíčů - lepší,prostě nic.mně už to nebaví,znovu mám naprasklou tu vačku,znovu to budu muset posílat poštou a rád bych se dočkal něčeho lepšího.přemýšlel jsem koupit origo klíče a zkusit je naprogramovat na tento stávající system dálkového ovládání,myslíte že by to šlo?když výrobce toho neorigo píše že je možné naprogramovat do řídící jednotky dálkového ovládání až 6 ks ovladačů?nebo myslíte že by se mi vešel vnitřek tohoto neorigo klíče do toho origo aby to fungovalo jak má?

Todle by mě taky zajímalo.Zatím ty RC KEY celkem ok.Líbí se mi to nový provedení klíče od RAKSO.Proto bych rád věděl jestli by ten Váš klíč šel nějak naprogramovat na tu mou jednotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle by mě taky zajímalo.Zatím ty RC KEY celkem ok.Líbí se mi to nový provedení klíče od RAKSO.Proto bych rád věděl jestli by ten Váš klíč šel nějak naprogramovat na tu mou jednotku.

já myslím že asi nepude protože nové je prý u této sady že má plovoucí kód.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny tak jsem si koupil DO s vystřelovákama od firmy RAKSO.skoušel jsem to zapojit podle plánku ale byl tam na mě zmatek.četl jsem to i tady na fóru ale mam tam jinou kombinaci barev drátů tudiž jsem z toho jelen.nenašel by se někdo kdo by mi to mohl zprovoznit Olomouc a okolí.za nějakou tu odměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravím všechny tak jsem si koupil DO s vystřelovákama od firmy RAKSO.skoušel jsem to zapojit podle plánku ale byl tam na mě zmatek.četl jsem to i tady na fóru ale mam tam jinou kombinaci barev drátů tudiž jsem z toho jelen.nenašel by se někdo kdo by mi to mohl zprovoznit Olomouc a okolí.za nějakou tu odměnu.

TAK TO MÁM KONEČNĚ HOTOVÉ.A MUSÍM TÍMTO PODĚKOVAT VAŠOVI ŽE MĚ TO SPROVOZNIL ,MOHU VŠEM JEN DOPORUČIT.:palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Taky jsem si koupil DO s vystřelovacím klíčem od firmy RAKSO. Nechci zakládat nové téma, proto využívám toto které je mému problému nejblíže. DO jsem namontoval podle návodu barevné kombinace vodičů souhlasily. Po napojení na kabelový svazek mezi zámkem dveří a řídící jednotkou jak je popsáno v návodu mohu ovladačem auto jenom otevřít zavřít nelze, když odpojím konektor na zámku dveří řidiče tak jde pomocí DO otvírat i zavírat všechny dveře samozřejmě kromě těch řidičovo. Ovládání centrálu pomocí klíče funguje správně.

Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DO bylo určeno přímo na Octavii I a bude asi v poradku protoze kdyz odpojim konektor na zámku ve dveřích u řidiče tak my DO ty ostatní dveře otvírá i zavírá, klíčkem přes zámek u řidiče to funguje normálně napadá mě jestli to nemůže dělat nějakej mikrospínač v zámku ale nemám schema zapojení zámku ani celýho centrálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Taky jsem si koupil DO s vystřelovacím klíčem od firmy RAKSO. Nechci zakládat nové téma, proto využívám toto které je mému problému nejblíže. DO jsem namontoval podle návodu barevné kombinace vodičů souhlasily. Po napojení na kabelový svazek mezi zámkem dveří a řídící jednotkou jak je popsáno v návodu mohu ovladačem auto jenom otevřít zavřít nelze, když odpojím konektor na zámku dveří řidiče tak jde pomocí DO otvírat i zavírat všechny dveře samozřejmě kromě těch řidičovo. Ovládání centrálu pomocí klíče funguje správně.

Děkuji za každou radu.

zkoušel jsi zamykat a odemykat klíčem na obou dveřích(teda pokud máš zamek na obou stranách)???????měl jsem podobný problem a bylo špatné servo(též od firmy rakso)zjedné strany sem měl vše ok a zdruhe to nešlo.

edit:ted koukam že si koupil pouze DO a central máš asi původní takže to tím nejspíš nebude

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...