Přejít na obsah

Z HISTORIE KLUBU


amogh

Doporučené příspěvky

Losky: Ja holou palici nosim jen proto, ze s vlasama vypadam jako kreten, no :smich: Ale kouty mam po tatkovi, to je rodinna tradice lol;)

mira: Tys byl zlej na moje auti, tak jsem rekl NE a dostal jsi utrum :D Ted mi dela badygárda Bobík :smich:lol ALe platim ho mizerne, protoze odvadi mizernou sluzbu :smich::palec2:;)-_-

No aspoň víš, že to je dobrý bez vlasů, já kdybych šel do hola, to by asi nešlo s tou mou šišatou palicí:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty rovný mračítka s tím nesmyslem v laku v masce vypadá dobře :) Ještě kdyby se u toho chromovýho rámečku dala horní strana a boční strany po ty mračítka do laku, zbytek rámečku nechat chromovej, by vypadalo jako nějaký prodloužení kapoty ;) Jinak super téma, některý auta si ještě trochu pamatuju ve svejch počátcích z fotek z časátku AT, kde byly fotky ze srazů. Tohle fórum jsem zatím neznal...každopádně mooc zajímavý, hlavně ta Olinova, to byla fakt příšernost lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak asi jsou ty vaše vyšperkovaný káry?Jako byl amogh či Ptica a atd..

Amoghova Fabka je v Liberci, měsíc z5 jsem jí potkal v Jizerkách, Libor (PTiCA) má myslím žlutou furt na dohled (snad u ženy), kláca prodal kamarádovi v JBC, taky jí vídám, ostatní nevím, Pepe to snad dával pryč přes bazar a šel do Toyo Avensis, Fishkaa taky bazar a momentálně tu M6, atd... a ostatní je ještě mají. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...