Přejít na obsah

Krytka


MojeJá

Doporučené příspěvky

Díky, mě to zatím dobře drželo dokud to nějaké nemehlo v servise neurvalo. Takže opět se budu muset zastavit v tom tzv. autorizovaném servisu a zeptat se na jejich názor k této věci. Od montáže led svícení už tam budu podruhé Poprvé mi ledky namotovali naopak a teď zase urvaná krytka - už mě to začíná pěkně nasírat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidím co mi na to řeknou v pondělí, ale vidím to bledě:/ Protože, když jsem tenkrát tomu servisákovi sdělil, že mi zřejmě jeden z jeho profíku namontoval naopak světla, které mi svítily do stran místo rovně, tak už mi tenkrát řekl, že vina samozřejmě je na straně vadných světel. Poté co jsem si vyžádal vyjádření firmy k těm světlům od které jsem je kupoval mu zřejmě sklaplo a nakonec vinu přiznal a samozřejmě se omluvil. Teď si myslím, že bude tvrdit, že jsem ty packy samozřejmě zlomil já. Jsem na to připravený a budu psát mail majiteli firmy, ať vidí jaký bordel mají v systému. Člověk platí parachy jak sviňa, za to že nějaký debil udělá šlendrijánskou práci a je mu to úpně jedno. Je to pěknej bordel. Problém je, že výměnou servisu si člověk zřejmě nepomůže, protože to bude asi stejné:/ Je mi z toho všeho:ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...