Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Exteriér

Dotazy a zkušenosti s exteriérem

Sponzor sekce: Autolepky.cz

Podkategorie

1. Zadní část Roomster

Vše týkajíci se Roomsteru od B sloupku dozadu

531

Vše týkajíci se Fabie II od B sloupku dozadu

829
    169 témat v tomto fóru

1. Oprava laku

• 93 odpovědí
      • 31 485 zobrazení
    2. světla renovace H7

• 6 odpovědí
      • 2 665 zobrazení
      • 132 odpovědí
      • 35 118 zobrazení
    3. Hagusy montáž demontáž

• 60 odpovědí
      • 23 402 zobrazení
      • 30 odpovědí
      • 4 226 zobrazení
      • 20 odpovědí
      • 5 099 zobrazení
      • 19 odpovědí
      • 10 008 zobrazení
      • 20 odpovědí
      • 1 841 zobrazení
      • 34 odpovědí
      • 6 192 zobrazení
      • 69 odpovědí
      • 27 832 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 1 088 zobrazení
      • 9 odpovědí
      • 3 312 zobrazení
      • 98 odpovědí
      • 15 433 zobrazení
      • 112 odpovědí
      • 32 281 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 871 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 1 112 zobrazení
      • 29 odpovědí
      • 10 386 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 2 043 zobrazení
    4. VIN pod sklom Fabia II

• 3 odpovědi
      • 1 281 zobrazení
      • 7 odpovědí
      • 5 387 zobrazení
    5. Stěrače

• 231 odpovědí
      • 46 786 zobrazení
      • 17 odpovědí
      • 3 169 zobrazení
      • 6 odpovědí
      • 3 197 zobrazení
    6. kód barvy

• 28 odpovědí
      • 12 565 zobrazení
      • 113 odpovědí
      • 34 004 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• To je jednoduché, myslím že FIII před FL ti vemou protiúčtem v kterémkoli salónu :D

Za mne:
        Světla svítí super, ale vzhled je pro mne diskutabilní (osobní preference, nikomu nevnucuji).
        Zezadu za mne také před FL lepší (ty odrazky v nárazníku mi prostě nesedí).
        Nový Swing, proti současnému Swingu určitě krok vpřed, ale proti Boleru bych ho neměnil (Bolero umí číst SMS, dva telefony), takže já bych musel jít do Amundsenu, ikdyž navigaci nevyužiji.
        Dojezdy, super věc, ale více než samotné dojezdy mne vadí nemožnost ovládat okna po vypnutí zapalování (ano, i toto řeší FL).
        Otázkou zůstává co ty motory, teď nemyslím tříválec, ten mi principiálně nevadí, ale spíše ty filtry, věřím že to bude fungovat, ale asi raději počkám, než to vyladí :)
      • Tak tak... dneska jsem tam byl a budou zdrazene vsechny auta, které budou fakturovane po 26.11.
      • Ahoj lidi, prosím vás mám takovej dotaz ohledně délky pružin, mám Octavia I combi 4x4 a chtěl bych ji kousek zvednout, přemýšlel jsem o podložkach pod pružiny ale znamej v práci mi poradil že prej existujou tři tvrdostí nebo asi délky pružin, no a říkal že se mám podívat na nějaký nejtvrdší nebo zátěžové nebo tak něco že prej mají vinutí o jedno to oko na víc, no a tak jsem hledal a hledal a nic jsem nenašel, on to prý takhle vyřešil na Sharan, no a tak se ptám jestli třeba někdo nemá zkušenosti s tímhle, nebo jestli to někdo nezná, nebo jestli by mi třeba někdo neporadil jak nebo kde to hledat a pokud ano, jestli se to tak dá vyřešit a jestli projdu technickou atd. A rovnou napíšu že nejsem žádné závodník abych se převrátil pak v zatáčce nebo tak, jezdím max 90 po okrskach a potřebuji to do menšího (většího) terénu když jede na ryby. Omlouvám se za takový diktát a díky za odpověďi 
      • Ty světla potřebuju :) a ten novej swing taky :D a konečně má ve všech oknech dojezdy :(        
      • Když pohřbíte všechny vegany do jednoho hrobu, vznikne masový hrob, nebo kompost?   Velká pardubická prý je jako sex. Tři hodiny se o tom kecá a za pět minut je po všem.   Starší dáma stála u zábradlí na výletní lodi a držela oběma rukama svůj klobouk, aby jí ve větru neuletěl. Přišel k ní starší pán a opatrně k ní promluvil:
        „Promiňte, nechci být neslušný, ale jste si vědoma toho, že vítr fouká vaši sukni nahoru?“
        „Ano, já vím,“ odpověděla dáma. „Potřebuji obě ruce, aby mi vítr nevzal klobouk.“
        „Ale měla byste taky vědět, že nemáte žádné spodní prádlo a vaše privátní části těla jsou obnažené!“ řekl džentlmen.
        Žena se podívala dolů, poté na muže a odpověděla:
        „Pane, všechno, co vidíte tam dole, je šedesát pět let staré. A ten klobouk jsem koupila včera.“