Přejít na obsah

Parkuji jako prase


zabiak

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No abych vyhazoval penize ze nejaky namistrovany dementy??? Nejsem zase takovej dement :D

Parkrat bouchnu do pismene ve Wordu, nasteluju si do printru pekne samolepici A4 a maji to cerne na bilym - treba jestli klatis jak parkujes, nedivim se, ze te nikdo nechce! :D

A jeste to z predniho skla pujde hosne blbe dolu, hure nez samolepka za x kc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak já se musim přiznat, že pokud je dost místa, tak to taky střelim radši přes dvě místa a to naschvál, protože když si dáte cigárko u auta a chvilku pozorujete některý kokoty, některé manželky a natož děcka jak otevírají dveře a to nejenom u starech popelnic, ale i novejch aut ... už z parkoviště u ochodáků mám dostatek šrámů a toto je jedinej způsob jak tomu předcházet ... :aggressive:fuck Bych je střílel jak třísknou dveřma do vedle stojícího :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

suhlasim s nazorom ze radsej stat na dvoch miestach ako mat dvere otukane od debilov co nevedia dat pozor pri otvarani dveri... uz sa mi aj parkrat stalo ze cakam pred obchodakom v aute zaparkuje pri mne auto a jeb do dveri... vtedy sa viem pekne rozkricat je to proste uplne dementne aby niekto nevedel otvorit dvere ako clovek len ich proste rozhodi jak na mastali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že ta fotogalerie je slabý kafe, co člověk občas vidí...

na přeplněném sídlišti, když dvě auta zaberou 4 místa, to se neudržím a píšu vzkaz na papírek...

před jednou hospodou jsem vídal dobrou pomstu - pomazali plnotučnou hořčicí celé přední sklo a na ni nalepili papír s velkým nápisem "PRASE",

což už mi přišlo celkem drsný... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...