Přejít na obsah

Mimon bude


Doporučené příspěvky

já zas slyšel že toho kluka na krosce nekdo sejmul autem..ale to je zas.."jedna bába povídala" no ale i tak to jsou debilové na kroskách tam lítali dost rychle nato kolik tam bylo lidí..jesli chtěj machrovat at jedou nekam kde nikoho nesrazej ale takhle mezi lidma je to pikačovina fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem našel v diskuzi na jejich stránkách, psal to snad jeden z pořadatelů:

Co se týče toho motorkáře - bez helmy (nevím co na tom teda dělal) narazil z boku do Subaru a přelit.... chci se jen obhájit tím, že to nebylo na SPRINTECH !! (o tom bych musil vědět hned)... Stalo se to prý na další ranveji, kde se měří rychlostní zkouška atd.. Ano pokazil nám tímhle docela vydařenej sraz, mohli to byt Války po dlouhé době 100% vynikající (bez nějaké újmy), avšak jak zde bylo řečeno, nějakej D*BIL se prostě vždycky najde Ani já je na sprintech nemám moc v lásce - to že vystartujou hoděj to na zadní a jedou půlku trati na zadním kole - nemám z toho dobrej pocit... už se mi pátkrá stalo v minulých ročnícich, že tam někdo hodil pěkný záda a rozbil si motorku

Co se týče toho Lamba co zahučel ven - na konci sprintu přepálil brzdy, a radši to strhnul na stranu a švihl pak s sebou do pole, než aby do něčeho/někoho vrazil Takže buďme rádi, že zachoval chladnou hlavu a reagoval okamžitě (nechcu přemýšlet o tom, co by se stalo, kdyby v tom jel nějakej namachrovanej 19letej kluk)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tím Lambem to musel bejt spíš nějkakej blb co řídit právě neumí. Lambo rozhodně nebylo z nejrychlejších aut. Po průjezdu cílem měl 500 metrů na zastavení (zpomalení). Rychlejší auta bez problému zastavila. Můj osobní tip: machroval a honil to dál ještě po průjezdu cílem. Pak je i logické, že to zastavit nemůže a musí to strhnout v pravo do trávy. BLB.

Dementů byla spousta i v pátek. Vetšina lidí stála v poklidu ve frontě a popojížděla po letišti, hledaje místo ke kempování. Imbecilové s Golfama IV. Bylo jic víc, takže pravděpodobně klub museli, ale všechny předjíždět a podjíždět kolonu přes parkviště. KOKOTI

A co se týče pořadatelů. Ještě nebylo ani šero a píča ve žlutým tričku na mě řve výstražný. Budou-li všichni popojíždět s výstražnejma, tak zejména na křížení se cest poznáme hovno, kdo kam chce jet a kdo co míní dělat s autem. Měl jsem chuť zastavit a zkopat ji krávu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom Lambu vim, jenom jsem viděl, jak na konci sprintu je u kraje plochy, ale auto bylo v pořádku, teprve ted jsem se dozvěděl co se stalo, auto měl netčený.

Každopádně to nebyl žádnej závodník, sprinty (nebo teda spíš takový exhibiční jízdy) si rozjížděl ještě před startem, aby se vůbec rozjel :) starty tragický, spíš to měl auto na machrování, jinak nic nepředvedl.

Bobik: Přesně tak, bylo normálně světlo, tak 6 hodin a slunce ještě pálilo a nějakej kokot tam jel s výstražnýma na sprinty a byl zrovna v zatáčce na sprinty, tak jsem myslel že jede rovně a já mu byl zrovna v cestě, tak na něco kéroval, no dement no.

Editováno: , autor: Jayson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj výstražný byla za světla hovadina. Já jsem při odbočování výstražné vypnul a zablikal aby to do mě třeba někdo nenarval.

Jinak jsem se tam zase dočetl, že to lambo za koncem dráhy nezačalo brzdit a hnal to co to dá (asi chtěl zkusit maximálku) a pak to neubrzdil. Takže blbec.

Ono taky Lambo nemá nějaké šity brzdy aby zklamali. Každopádně škoda že jsem to neviděl. Po obědě jsem musel odjet.

Blbové se najdou všude, mě ráno nasral blbec, který mě zbudil tím, že túroval svojí Felicii jako debil furt a furt. Nechápu neřeknu kdyby měl nějaké Ferárko, ale toto.

Pak se probudím a okolo auta sviští další debil na skútru evidentně vožralej nasračky, skútr rozpadlej a zadní guma píchlá. Takže samozřejmě nejel rovně ale dryftem mezi autama.

Ale než jsem stačil vylést z auta a něco mu říct :aggressive: , tak zafungoval dav a málem dostal do držky.

Ještě jedna raritka: tohle je týráčkovo autí, ale všimněte si auta vedle lol To byl masakr, nárazník stříkaný sprejem a vzal to i s pneu.

post-873-1219580366_thumb.jpg

post-873-1219580387_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem byl taky značně nasranej... jeden mladej debil s 306, obr nárazníky v plniči na 13 alu dostal křížek a parkoval u kepmu libovek. Ve 2ráno pustil nějaký tuc tuc naplno, což vzbudilo asi dost lidí ve stanech včetně nás, tak jsem se oblík a šel za ním, řekl jsem mu ať to vypne, že už zjistil že to hraje tak toho může nechat. Tak to na chvilku ztlumil, po 15minutách znova, tak tam šla přítulka, tak to zase ztlumil. Když to pak zase zesílil, tak jsem byl rozhodnutej že už mu seberu panel z rádia, ale než jsem se vyhrabal ze stanu, někdo byl rychlejší. Nakonec jsem usnul a dobrý. Jinak jsem byl opravdu na nervy.

btw: nemá někdo fotky ze slalomu? případně odjinud mojí červené feldy a nebo černé FRS s oranžovým pruhem? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj výstražný byla za světla hovadina. Já jsem při odbočování výstražné vypnul a zablikal aby to do mě třeba někdo nenarval.

Jinak jsem se tam zase dočetl, že to lambo za koncem dráhy nezačalo brzdit a hnal to co to dá (asi chtěl zkusit maximálku) a pak to neubrzdil. Takže blbec.

Ono taky Lambo nemá nějaké šity brzdy aby zklamali. Každopádně škoda že jsem to neviděl. Po obědě jsem musel odjet.

Blbové se najdou všude, mě ráno nasral blbec, který mě zbudil tím, že túroval svojí Felicii jako debil furt a furt. Nechápu neřeknu kdyby měl nějaké Ferárko, ale toto.

Pak se probudím a okolo auta sviští další debil na skútru evidentně vožralej nasračky, skútr rozpadlej a zadní guma píchlá. Takže samozřejmě nejel rovně ale dryftem mezi autama.

Ale než jsem stačil vylést z auta a něco mu říct :aggressive: , tak zafungoval dav a málem dostal do držky.

Ještě jedna raritka: tohle je týráčkovo autí, ale všimněte si auta vedle lol To byl masakr, nárazník stříkaný sprejem a vzal to i s pneu.

Tenhle ORS Combik byl vecer na brzde namerili mu 175PS a 320Nm byl se seriovym SW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle ORS Combik byl vecer na brzde namerili mu 175PS a 320Nm byl se seriovym SW...

Čus na brzdě sem večer byl. Ty údaje jsou ale jíné (to byla první verze než jsme zjistili, že jsou špatně zadané vstupní parametry).

Finále z brzdy: 217,11 PS / 295,49 Nm - je tam čip Sportmotor

Jinak srázek to byl pěkný. Blázní se najdou všude nejenom v mimoni a jelikož je to asi největší sraz v republice, tak je tam holt těch bláznů trochu víc :)

Jinak Zabiákova Octula je po faceliftu opravdu prádní. Ještě jednou veliká chvála :palec2: Sem rád, že sem tě poznal.

Ten pašík co stál vedle mně byl opravdu skvělej. Mně na něm nejvíc fascinovala ještě ta německá vlajka na anténě :)

Octulí tam bylo spousty, škoda že jsme se nějak nedomluvili mohla to bejt pěkná banda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu Lambu. Když tam přijeli, tak majitel řekl svýmu kamarádovi, co to řídil, at udělá show a to se taky po celou tu dobu snažil. Nevim jestli tam vylítnul, ale když jel 2x před sprintama, tak jel jako exhibice (a svezl moji přítelkyní :)) To jestli tam vylítl kvuli tomu, že nedobrzdil nebo kvuli tomu, že chtěl udělat kolečko už nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...