Jump to content

týráček

Uživatel
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

2 Followers

About týráček

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 02/18/1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.octaviaclub.cz
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

904 profile views
 1. Tak to jsou pěkný sumičky za přihlášení větších výkonů :-(
 2. Mě by to asi nevadilo, na to bych si zvyknul, bylo by to tošku veselejší :-)
 3. týráček

  Fabia III

  S ovladači oken mám problémy i u Octavky, taky většinou začnu otevírat zadní
 4. Ohledně výkupu aut se ceny hodně mění. Mám osobní zkušenost že mi v jednom salonu nabídli za stejné auto 200t a v druhém 280t
 5. Ohledně KESSY - já jsem ho neobjednával proto, že bude stejně v autě Construct a kvůli němu musím stejně klíčky vytáhnout, tak už mě to jedno zmáčknutí tlačítka nevytrhne ;-) Ale prot toho kdo Construct (nebo jiné mech zabezpečení) neplánuje, tak je KESSY asi dobré.
 6. Je to jen můj osobní názor, ale já bych asi raději s voskováním přeci jen chvilku počkal a zatím jen myl vodou, než to trošku vyzraje.
 7. Pokud chce někdo auto níž a mít ho sportovnější, tak bych volil variantu sportovního podvozku z fabriky. Bývá to opravdu odladěné nejlépe.
 8. S mými 185cm se mi v nich sedělo parádně
 9. týráček

  Fabia III

  Měl jsem původně přislíbenou druhou polovinu ledna, ale dnes mi bylo sděleno, že se to asi kvůli panorama oknu trochu posune. Ale kombík na salonu by měli mít příští týden.
 10. Mám už fábii objednanou, zvitězilo TSI. Nájezd s ní bude cca 25t ročně a popravdě jsem ani náhodou už nepřemýšlel o naftě. 4 roky jsem teď jezdil s naftou a myslím si, že plánovaná návratnost nafty podle výpočtů ze spotřeb se ještě od reálné trochu liší. Když vezmu jak "citlivé" je dnešní TDi a jeho vstřikovače, se kterým je v autě ještě EGR a filtr pevných částic, což jsou všechno věci, které si dnes řeknou o výměnu :-) Samozřejmě spotřeba s benzínem se také nepohybuje v tabulkových hodnotách a je hodně závislá na jízdním stylu, ale to ticho oproti TDi :-)
 11. Řešíte někdo nějak dodatečnou ochranu dveří? Mě pořád tvrdili, že ty bubliny na laku byly způsobeny odletujícíma kamínkama a ásledně vodou, tak mě napadlo jestli by nebylo lepší přelepit spodky dveří nějakou transparentní fólií.
 12. Tak jsem taky dneska auto vyzvedával a myslím, že se jim to povedlo. LZ dveře nové, všechny ostatní dveře přestříkány + rozstřiky do blatníků. Yetík tam byl cca 14 dní
 13. Tak před týdnem nafoceno a uznáno Škdou Auto, dnes předáno do servisu na přelakování všech 4 dveří, tak doufám, že to dobře dopadne.
 14. Tak a je to tady, už jsem taky v klubu :-( Puchýřky na všech 4 dveřích. Výroba 2/2011 - hnědá
 15. Mě se krabice vždycky líbili svýho času se mi líbilo i starý Volvo ( a to byla teprve krabice ) Nevím co přesně mě na to autíčku zaujalo, ale tak nějak mi padlo do ruky i do zadek do sedačky. Mám hrozně dobrej pocit, když s ním jedu. Je to zase něco jinýho než s RS-kou Ale fakt je ten, že mě prostě nějak dostal, stejně jako tekrát RS-ka
×
×
 • Create New...