Přejít na obsah

Čalouník Prudík


Kubiik

Doporučené příspěvky

Pozor na autočalouníka:

Vladimír Prudík

Brněnská 123 (vedle Horáckého autodružstva

674 01 Třebíč

Mobil: +420 601 547 286

Je to úplně neuvěřitelnej čů_ák! V pondělí sem si k němu dal na počalounění tapecy látkou RS červenou od MADu aby mi to ladilo s potahama. Když se díval na tu látku a na ten tapec, tak říkal, že by to mělo jít a ať si v pátek zavolám. Tak sem si dneska zavolal a řekl mi, že to nemá a že to nejde a že se pro to mám stavit. Výsledkem bylo, že nechal ten tapec na kterým to zkoušel od lepidla a látku měl nastříhanou pro dva kusy a jeden kus byl od lepidla. Jak kdyby si to deb_l napřed nemohl zkusit jenom na jednom a pak stříhat další. No a řekl mi, že by to šlo, ale musely by tam být švy. 9 na jednom tapecu :palec2: .Tak sem to dneska odvezl jinam a tam mi řekli, že ten kus od lepidla možná už nepůjde použít, protože se to jakože skrabatilo. Takže jestli to nepůjde tak si s ním asi půjdu od plic popovídat. Látka za 800,- a když budu kousek potřebovat, tak objednávat to z MADu by vyšlo asi draze, takže budu muset čekat až si někdo bude objednávat potahy a nechat to k tomu přibalit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oni mi říkali, že mi to udělají se dvěma švy. Ukazovali mi to na jiných tapecech a vypadalo to docela hezky tak uvidím. Pak dám foto. Ale někdo tady na fóru to tak má, ale když sem se na to díval, tak to opravdu všude perfektně nepasovalo. No uvím. Ale bude jim to tak 3 týdny trvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oni mi říkali, že mi to udělají se dvěma švy. Ukazovali mi to na jiných tapecech a vypadalo to docela hezky tak uvidím. Pak dám foto. Ale někdo tady na fóru to tak má, ale když sem se na to díval, tak to opravdu všude perfektně nepasovalo. No uvím. Ale bude jim to tak 3 týdny trvat.

3 tyzdne? nejak dlho, ale kazdopadne potom daj foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sem psal, že tam budou ty dva švy tak to bude jako tady na tom obrázku, akorát, že ten šev v tom rožku tam nebude. Jinak sem použil foto od AdamaCZ, tak doufám, že Ti to nebude moc vadit.

no kazdopadne posli fotky ked to budes mat lebo tiez chcem ist do toho a tiez tu sistu latku aj farbu chcem pouzit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...