Přejít na obsah

Čalouník Prudík


Kubiik

Doporučené příspěvky

Pánové mi prominou... Ale to co jste ukázali na fotkách za koženkový hnus, tak to bych nechtěl ani do Favorita, se kterým jezdím v montérkách do práce! Být váma, tak ty fotky rychle stáhnu, ať to svět nevidí.

A jak má vypadat tapec??? Takto!

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan II: Tapec je hezkej, ale já sem to původně chtěl v látce jako potahy aby to pěkně ladilo. Zkusím hodit jeden do auta a když se mi to nebude líbit, tak to možná nakonec skončí nějak takhle. Uvidíme. A foto od Adama sem tam dal proto, že ty švy na mojem a jeho tapecu sou podobně.

A ještě dotaz: Ty si z toho před čalouněním sundával ten origi hadr?

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, já sem toho měl původně metr. jenomže když mi to Prudík nastříhal a jeden kus zničil lepidlem, tak toho budu muset ještě tak cca půl metru objednat. Ale myslím, že by tak 1,2 - 1,3 metru mělo stačit, když to bude tak, jak to mám já. Možná i míň, ale radši kousek víc, než kdyby mělo 10 cm chybět. Látka je v šířce 1,4 m a cena je necelých 800 CZK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se ti nelíbí na tý kožence ?

Co se mi nelíbí na té kožence? Nelíbí se mi na ní ty obrovský švy a zvrásnění! Okolo řadičky dobrý, ale ty tapecy? To není hodno interiéru Octavie.

Pro Kubíka:

za 1. flock ti udělají v mnoha odstínech. Tak že není nutno si tapecy prznit koženkou.

za 2. flock je nastříkán na výplň i s origo molitanem a látkou, není to na opření lokte tak tvrdé.

za 3. jediné co je mínus, tak je opotřebení flocku. Takové auto pak není na denodení rajtování. Což já nemám...

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...