Přejít na obsah

ICQ 5.1 v háji


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

ICQ 5.1 hlásí, že je k dispozici nová verze. Vždy, když to prudilo stačilo dát cancel a jelo se dál. Dnes změna - buď nainstalovat 6 nebo close a ICQ se shodí.

ICQ 6 je mrdka, nechci ji. Ví někdo jak opět zprovozni 5.1?

Běží to, ale nevidím kontaktlist a napsat můžu jen tomu, kdo napíše mě, vyskočí okno.

PLS poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine Miranda ;) aneb ICQ+MSN+YAHOO+JABBER+IRC v jednom a ne na vsechno jineho klienta ;) Plne upravitelny s pluginama co si clovek vybere a co chce, proste NO OTHER WAY. Jeste snad jedine pres Jabber a jeho protokol transporty, ale jinak klasa ICQ ani nahodou ;)

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedině qip, dlouhou dobu jsem používal icq 6, ale jakmile jsem vyzkoušel qip, tak ani krok zpátky :p dnes už s verzí 8070, pač 8060 je prý zastaralá a nešla mi od včerejška spustit...ale i tak si každý bude chválit, to co má on, takže je zbytečné soudit, co je lepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak mobil mam s klavesnici, takze kdyz nejsem u compu tak to neresim a kdyz u compu sem tak se hned synkuje s mobilem pres BT a sms zase pisu na booku, hlavne je mam pak ulozene i v mobilu, takze pro me je to pohodlnejsi nez psani pres nejakej addon nebo web atp.

Pro jistotku sem ten plugin vyzkousel a fuckuje fajn ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...