Přejít na obsah

abs


djvlada

Doporučené příspěvky

dobry vecer mam dotaz pred cassem mi prasklo zadni prasatko a kapalina me postrikala buben a taky asi cidlo abs na zadnim bubnu tak sem koupil nove vymenil a vse fungovalo dobre,az do ted ted se mi rozvitila kontrolka abs a abs nefunguje zajma ji me rady jak zpravit tuto zavadu jesi jen vycistit bubny a cim dekuju za vsechny rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mel jsem podobny prbl.urcite zajed prvne na VAG.Ja byl pro jistotu ve dvou servisech Skoda.Nic za to nechteli.Muzou ti tam zkusit vymazat chyby a uvidis.Kdyz tak ti presne reknou ktery cidlo je v haji.Po pripade vedeni k nemu.To cidlo je jen vinuti na permanentnim magnetu na kterym se vytvari napeti a jak kolem toho cidla kmitaji ty okynka tak se to napeti meni a jednotka to vyhodnocuje.Odpoj ten konektor od cidla a melo by mit cca 1Kohm odpor.Jestli ho budes menit ,priprav si malej ostrej majzlik nebo sroubovak a kladivo a vrtacku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...