Přejít na obsah

koupě ojetého vozu


Tazyy

Doporučené příspěvky

JJ, no něco do těch 120 000 - 130 000. Jde mi spíše o to jaký motor... Jaké máte zkušenosti. Jestli ji to dovezu z Německa (třeba trochu "ťuknuté" na blatník a pak si to opravím) o to nejde... spíše ty zkušenosti... Přece jen známi mají ve většině případu něco od škody (ať už to je falicie, fabka nebo octa) ale neznám snad nikoho kdo by měl renaulta nebo peugeota...

Editováno: , autor: Tazyy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně ..naprostá spojenost s předchozí FI.....spotřeba dle jízd okolo 6-6,5 l/100km obsah 1,2 HTP 47kW....a cenově se pohybují v jejich možnostech.....samo, že asi při dotažení z Německa to bude levnější....ale do bouračky bych nešel...jdi po servisovaným voze /serviska/.-.....pak máš alespoň jistotu, že se o to auto někdo staral, a mělo by sloužit bez "problémů" ještě nějaký čas......

A prolez tady na foru BAZAR...občas tu někdo něco prodává...

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na bazar koukám pořád. Ale ty ceny u nás mi příjdou trochu navýšené... Ještě mě teď napadlo že nexus tahá auta z německa, tak snad on by se tam taky mohl poohlednout. K těm bouračkám: Známy si přivezl fabku 1.4 mpi v automatu a naprostá spokojenost... To jsi jezdil město? Navíc s tím bude jezdit žena, takže předpokládám, že spotřeba něco poroste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...