Přejít na obsah

umyvani auta


burek

Doporučené příspěvky

Co ti můžu doporučit na lak tak jedině sonax extrem polisch wax 3 dobře se rostírá nezanechává mestné šmouhy jak třeba turtle wax! a dobře se rozlešťuje mám sice leštičku,ale pokud nemáš fakt hodně poničený lak tak ne třeba.Jinak ti poradím postup,který jsem očíhnul v Ostravě co mi opravovali lak na mém autě:

1:postříkali nárazníky a spodky dveří odstraňovačem hmyzu a asfaltu nechali min. působit

2:pořádně umyli auto šamponem(použily sonax) mě ho umyli 2X

3:pak vodu otřeli gumovou stěrkou a vytřeli hadrou do sucha

4:na větší škrábance hlavně pod klikami použily 3M může být i tempo

5:na celé auto ručně(ne leštičkou) nanesly Sonax extrem polisch wax 3 nechali zaschnout

6:plasty (lišty kolem dveří,kliky a plast pod stěrači)otřeli sajrajtem ve spreji,koupíš na bezince.

7:zaschlý Sonax ručně otřeli a výsledek na mém středně poničeném laku z myčky byl na více jak výbornou.fakt jsem čuměl

:palec2::prc:

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis ze muze byt i SONAX Polish & Wax COLOR Barevná leštenka - http://www.sonax.cz/web/view.php?cisloclan...02&rstema=3

tu 3ku tam nemaji,ale moc ti dekuii za navod.urcite to tak tez udelam.mam cernou metlu,tak ale nevim jakou barvu mam vzit?asi cernou ze?

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

TurtlWax s PTFE jsem letos poprvé ozkusil, a musím říci, že na tu chválu co zde byla, to bylo pro mě veliké zklamání. Vyhovuje mi lépe obyč. leštěnka od Velvany na metalické laky koupeno na Benzině za pár korun !! Je ale pravda, že je mastnější, a to každému nevyhovuje !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...