Přejít na obsah

DVD radio s LCD + pridavne GPS ?


Doporučené příspěvky

Chcem si kupit DVD radio s 5" LCD a zaujímalo by ma, či sa dá k rádiu napojit nejaky GPS navigačný modul, aby mi navigaciu ukazovalo na LCD paneli v autoradiu.

Radio by som planoval asi toto:

post-9889-1217810988_thumb.jpg

Podla popisu radio nema zabudovanu navigaciu. V navigaciach sa nevyznam, iba som to videl, preto ak sa pýtam hovadinu, tak sorač ;)

Myslel som, nekupovat komplet navigačny pristroj s LCD, ale či existuje nejaky bez LCD a napojit to na radio a využivat k navigacii LCD na radiu. Ak take niečo existuje, ako sa to vola, prípadne kolko to asi stojí a ako sa to do radia napája. Myslím cez aký vstup na radiu - ( AV, Bluetooth, USB ... ?) pripadne ake parametre musi mat to DVD radio?

post-9889-1217811753_thumb.jpg

Budem rád ak niekto poradi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahaaa Také niečo som potreboval počut. Teda radio musi mat niekde v parametroch napisane, že podporuje napojnie navigácie. ked to nemá, tak to spolupracovat nebude. A dalšia vec, či ten pridavný modul navigácie nebude iba o par stoviek lacnejší, že sa to ani neoplatí a bude lepšie kúpit navigaciu samostatnú komplet. No nie? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ja vim, ale toto radio som našiel u činanov za cca 140 € + poštovne z činy ;) . Tito nemali v ponuke 1-DIN radio s navigaciou. Tie čo mali navi už zabudovanu boli 2-DIN a to nechcem. Nieže by sa mi to nepačilo, ale je to lakadlo pre chmatakov, kedze to nema odnimatelny panel. To 1-DIN ma odnimačku a potom to vyzera ako klasicke radio bez panelu. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...