Publikováno Srpen 10, 200817 r Zdravim všechny škodováky. Mám dotaz jestli jde k Symphony radiu připojit zesik pomocí tohoto kabelu: http://www.e-conrad.cz/adapter-line-out-mi...-cinch+dp48877/ Radio jsem neměl venku takže nevim jestli to tam někam bude pasovat. Diky za odpověď
Srpen 17, 200817 r Zdravím všechny, měl bych prosbu. Pomocí tohoto konektoru mám připojené dva zesilovače Carpower (1x4 kanál + 1x dvoukanál v můstku pro subwoofwer). Zvuk hraje super akorát, že při vypnutí radia Symphony ve všech reproduktorech zapraská. Při zapínání to nedělá.Nevím jak tento problém odstranit.Děkuji všem za odpověď.
Srpen 24, 200817 r Autor Zdravím všechny, měl bych prosbu. Pomocí tohoto konektoru mám připojené dva zesilovače Carpower (1x4 kanál + 1x dvoukanál v můstku pro subwoofwer). Zvuk hraje super akorát, že při vypnutí radia Symphony ve všech reproduktorech zapraská. Při zapínání to nedělá.Nevím jak tento problém odstranit.Děkuji všem za odpověď. maš foto jak maš připojenej konektor do toho radia ??
Září 3, 200817 r Dodatecne bych se chtel optat da se pres miniISO pripojit zaroven kabel na zesilovac{vystup} a na AUX {vstup}
Září 3, 200817 r Tengi: co chceč fotit, normálně vezmeš konektor a zacvakneš ho do radia Kozak: ano jde a funguje
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.