Přejít na obsah

autorádia Rockdale


Doporučené příspěvky

Zdravim klubaky.

Kdo by mel o radio zajem, tak se muze zastavit v nasi kancelari /kontakt na www.soundmaster.cz/ - pondeli az patek, 9:30 - 18:00 /vetsinou i dele/ a radio vybalime, pripojime a muzeme zkouset a zkouset a zkouset.... Prineste si klidne vlasni cd/dvd/usb flash disky, sd karty, navigacni software, ipod, iphon digitalni tuner atd. atd. at muzete objektivne posoudit kvalitu pristroje. V tomto foru si muzete precist i prispevky ostatnich uzivatelu ktere jsou vesmes pozitivni, radio ma spoustu moznosti.

"Recenze" pana Firta je cilene negativni, zajemcum muzu poslat nasi email konverzaci pro ilustraci tohoto zakaznika.

Jen lehka ukazka:

Vzhledem k tomu, ze jste nesplnil muj pozadavek na vraceni 18000 Kc, davam Vam cas do utery 28.10. abyste poslal jeste chybejicich 1000,- Kc.

V opacnem pripade uverejnim ve stredu 29.10. mou opravnene znacne negativni recenzi na Vas vyrobek na nekolika ruznych serverech a internetovych diskuzich a forech, kterou budu neustale opakovat.

A po "nesplneni pozadavku"...

Davam Vam tedy posledni sanci jinak zitra posilam komentare, ovsem vzhledem k tomu, ze jste nebyl ochoten pristoupit na vraceni castky 1000 Kc a zpusobu, jakym se stavite k me reklamaci ted jiz pozaduji kompletni castku zpet tedy doplatek 2000,- a tim celou vec povazuji za uzavrenou

Takze pokud ma nekdo o radio zajem, doporucuji se zeptat uzivatelu kteri toto radio maji opravdu vyzkousene nebo se u nas zastavit a vyzkouset na zivo.

zn. Kava ke zkouseni zdarma!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan Dospiva zde cilene uvadi jen ukazky nasi komunikace vytrzene z kontextu. Nabidnul jsem mu, ze ten jeho dle meho nazoru znacne nekvalitni pristroj, vratim za castku o 1000 Kc nizsi nez porizovaci cena abych mu kompenzoval cas straveny s instalaci. Bohuzel s nim nebyla dohoda, po dlouhem premlouvani mi vratil o 2000 Kc mene a jeste mi zablokoval pristup na jeho stranky abych nemohl recenzovat primo tam. Vzhledem k jeho pristupu jsem chtel tedy vratit celou castku, kterou jsem zaplatil. Ted uz od nej zadne penize nepozaduji a radsi se s vami podelim o muj nazor na to autoradio plne nedostatku. Jsem si jist, ze mi musi spoustu lidi, kteri ten pristroj znaji, dat za pravdu, ze je znacne nekvalitni v porovnani s cenou, kterou za nej pan Dospiva pozaduje. Doporucuji si u firmy Soudmaster pristroj vyzkouset. V priloze uvadim mou recenzi a pote si udelejte vlastni nazor.

recenze_DVD_radio.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan Dospiva zde cilene uvadi jen ukazky nasi komunikace vytrzene z kontextu. Nabidnul jsem mu, ze ten jeho dle meho nazoru znacne nekvalitni pristroj, vratim za castku o 1000 Kc nizsi nez porizovaci cena abych mu kompenzoval cas straveny s instalaci. Bohuzel s nim nebyla dohoda, po dlouhem premlouvani mi vratil o 2000 Kc mene a jeste mi zablokoval pristup na jeho stranky abych nemohl recenzovat primo tam. Vzhledem k jeho pristupu jsem chtel tedy vratit celou castku, kterou jsem zaplatil. Ted uz od nej zadne penize nepozaduji a radsi se s vami podelim o muj nazor na to autoradio plne nedostatku. Jsem si jist, ze mi musi spoustu lidi, kteri ten pristroj znaji, dat za pravdu, ze je znacne nekvalitni v porovnani s cenou, kterou za nej pan Dospiva pozaduje. Doporucuji si u firmy Soudmaster pristroj vyzkouset. V priloze uvadim mou recenzi a pote si udelejte vlastni nazor.

Hezky se nam to tu rozjelo, takze davam lehky komentar. Priznavam, ze RNS 510 jsem videl jednou a displej je super, ma totiz digitalni LCD, nase je bohuzel zatim analogove.

Komentar k recenzi:

Displej

V tomto bode uznavam, ze vzhledem k analogove technologii neni tak jasny jako RNS, rozhodne ale neni tmavy, necitelny atd.

Radio.

Ulozit lze az 18 stanic, na spodni liste je tlacitko BND na prepinani FM1, FM2, FM3, samozrejme ma to same pro frekvence AM.

RDS funguje bez problemu. Kdyz ztrati signal stanice, nejdriv hleda stejnou a kdyz ji nenajde /ne vsechny stanice maji pokryti cele republiky/ tak se prepne na dalsi silnou aby nebylo v aute ticho. Sila tuneru je srovnatelna s originalnimi radii /dle komentaru ostatnich zakazniku/. Tezko presne urcit jaky ma tuner vykon, protoze jsme to nemerili, pokud nekdo vi jak to udelat, klidne se muzeme domluvit.

Prehravani DVD:

DVD lze prehravat bez nutnosti odblokovani coz si musi bezny uzivatel zaplatit a nacteni trva cca 8 sekund... kdyby to trvalo pul minuty, chapu ze by to mohl byt problem. DVDcka co jsme zkouseli byly pres celou obrazovku, k deformaci dochazi pri roztazeni formatu 4:3

MP3 prehravac:

V tomto radiu je to media prehravac, protoze muzete poustet MP3, WMA, AVI, MPEG, Divx /i s titulky/. Mimo to take muzete prohlizet fotografie. V leve casti obrazovky jsou adresare a v nich jednotlive soubory. V prave casti info o prehravane hudbe. Vse je dostatecne prehledne, nikdo jiny si nestezoval.

USB - nejsem si uplne jisty jestli RNS ma podporu USB nebo se musi dokupovat... USB se pripojuje do predniho panelu mini usb konektorem, da se kdykoliv vytahnout a zakryt gumovou krytkou. Z USB se daji prehravat vsechny audio/video soubory vcetne divx, jpg.... Do usb se da pripojit i ctecka pametovych karet. Takze docela vyhoda. To ze "planda" ani nebudu komentovat. neslysel jsem ze by to nekomu mohlo vadit, zakaznici spis ocenili to, ze muzou pouzivat usb

Radio ma navic i IPOD vstup s IPOD konektorem ktery je soucasti baleni. Ipod podporuje jak audio tak video a ovlada se pres dotykovou obrazovku kde menu ma stejnou strukuturu a styl ovladani jako ipod. /nejde tedy prejizdet prstem po obrazovce jako u ipodu, jsou tam misto toho tlacitka na pretaceni atd...

Navigace:

Oproti RNS ma toto radio v sobe Windows CE 5, takze si tam muzete dat IGO, TOMTOM, Mapfactor navigator. Hracickove muzou navic upravit wince a doinstalovat ruzne aplikace. TMC modul mame prave v kancelari na vyzkouseni, vyrobce nam dal tento prototyp na zkouseni, do vyroby pujde behem nekolika mesicu. Jakmile bude finalni verze, budeme schopni na prani zakazniku modul TMC pridat to radia. Vypadky a nutne znovunastavovani cesty ke spoustecimu souboru - nikdo s tim nemel doted problem. Kdyby mel, samozrejme bychom to vyresili v ramci zaruky bud opravou, nebo vymenou na nove radio. To ze je navigace rozmazana nebudu komentovat, kdo chce muze se zastavit a sam vyzkouset a posoudit. Navigacni soft staci nakopirovat na SD kartu a samozrejme muzete na pozadi pustit radio, ipod, usb, dvd. Aktualizace software se dela prehranim novych map na SD kartu. Nevim jak je to u RNS, ale tam je tusim software jen jeden a je celkem drahy.

Bluetooth:

Opet, nejsou s nim problemy, kdyby byly vyresime v zarucni dobe. Radio zobrazuje jen prichozi tel cislo, tak to take uvadime v popisu. Pri vytaceni cisla je stejne podle me jednodussi vytocit to na telefonu, coz se da udelat za par sekund a navic v zornem poli silnice, nez neco mackat na displayi... ale to je vec nazoru.

Zvuk:

Opet, tvrzeni proti tvrzeni. Mame ted v kancelari jedno pouzite radio na zkouseni, takze staci prijet a zapojime a vyzkousime sami se muzete presvedcit ze zvuk je kvalitni.

Uz ted je to koukam celkem dlouhe, takze shrnuti. Kazdy ma moznost si radio pred koupi vyzkouset a sam posoudit kvality / zapory. Radio ma ale spoustu funkci a moznosti pripojeni uz v zakladni verzi, ma vestaveny analogovy TV tuner /vim ze uz to neni moc in:)/, neni zadny problem pripojit parkovaci kameru /mame 3 modely/, ma vstupy pro AUX, vystup na externi monitor do operky.

Co se tyka vraceni penez, tak historie je nasledujici. O vikendu bezne nemame otevreno, ale u pana Firta ktery radio rychle chtel jsme se domluvili na sobotu. Radio si prohledl, nainstaloval jsem ho a on si ho vyzkousel. Dostal slevu, nakonec i zadarmo TV antenu. Potom nejspis sehnal nekde levne RNS ktere se mu libilo vic, tak docela tvrde nalehal na vraceni. Jelikoz neslo o prodej po internetu pri kterem si nemuzete zbozi vyzkouset, nemel dle zakona narok na vraceni penez. I presto jsme mu nabidl, ze radio si vezmeme zpet, ale ze cenu snizime o 1000 kc za sobotni instalaci a 1000 kc za to, ze radio pouzival a my ho tudiz nemuzeme prodat jako nove. Myslim ze je to celkem fer nabidka, ruku na srdce, komu by nevadilo ztratit penize na nerozhodnosti zakaznika - vybaleny vyrobek ktery jevi znamky pouzivani samozrejme ztraci hodnotu. Kdybych vedel jak negativni masaz na internetu me po teto transakci ceka, tak bych se radeji drzel zakona a vzal radio jen v pripade reklamace.

posledni vec.... co se tyka dilu nebo oprav, mame vlastniho technika a jakykoliv nahradni dil neni problem objednat a vymenit. U tohoto radia jsme zatim jen menili predni plastovy ramecek ktery poskodil zakaznik pri montazi. Oprava pro predstavu stala 300 Kc vcetne noveho dilu a zaruka nebyla zrusena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci ctenare tohoto fora nudit mym osobni sporem s p. Dospivou. Chapu, ze se snazi obhajit si ten svuj predrezeny smejd. Priznavam, ze jsem se nechal napalit a chtel jsem se s nim rozumne dohodnout a pristroj vratit.

Nebudu uz njak komentovat jeho postoje a kritiku vuci me osobe. Vse podstatne jsem napsal do recenze, za kterou si stojim a kazdy si z toho muze vzit co chce, pokud bude mit nekdo zajem o doplnujici informce a zkusenosti, jsem ochoten se s nim o ne podelit. Ja jsem bohuzel nemel moznost pred koupi si zadnou recenzi precist, jinak bych byl samozrejme opatrnejsi a po vyzkouseni u prodejce bych se soustredil na zminovane vady a urcite si koupi rozmyslel a nenechal se napalit. Rozhodne jsou na trhu za tyto penize mnohem lepsi varianty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio ma navic i IPOD vstup s IPOD konektorem ktery je soucasti baleni. Ipod podporuje jak audio tak video a ovlada se pres dotykovou obrazovku kde menu ma stejnou strukuturu a styl ovladani jako ipod. /nejde tedy prejizdet prstem po obrazovce jako u ipodu, jsou tam misto toho tlacitka na pretaceni atd...

Video u iPodu určitě nefunguje! Pokud není nějaký nový software?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si chvilku hral s WITSONEM (ROCKDALE) a prinasim par screenshotu. A pro trosku znale mam dotazy - treba poradite a ja nebudu travit hodiny na google:

Kdyz se dostanu do WinCE 5.0, zjistil jsem, ze system je v cinstine (korejstine, japonstine - to nepoznam). Je mozno aplikovat nejaky MUI balicek, abych to pocestil nebo alespon abych tam dostal anglictinu?

V ovladacich panelech (na screenshotu je to take) se nevyznam :)

Aplikace spustim, ale zatim nevim, jak se dostat do klasickeho WinCE rozhrani - (plocha, nabidka start a podobne). Netusite nekdo? Nikde v adresarove strukture jsem nenasel explorer.exe...

Predstavoval bych si to tako:

http://cz.youtube.com/watch?v=yQcuGC0GHuE

Nejake info jsem nasel tady - ale jeste jsem nemel cas se v tom hrabat:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa448653.aspx

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms904148.aspx

Pocesteni WINCE slibuji tady - juknete:

http://www.penreader.com/pocket-pc/czech/L...nder_Czech.html

Pouzil jsem i nejake aplikace, aby bylo videt, co je to vlastne za HW. Velice rad bych se dostal na klasicky desktop a udelal si vlastni ikonky a ruzne aplikace - spustil jsem tam i hru SOLITAIRE (jedinou co jsem pro PDA nasel v notebooku :))

Vite nekdo o dobrem backub systemu pro PDA (co kdyby nahodou) nebo kvalitni keyb.exe pro PDA?

Prikladam i screenshoty nejnovejsi verze iGO 8.3 s mapama 07.2008 od TeleAtlasu. Pracuji na verzi pro rozliseni 480x234 s nadechem designu pro Skoda Octavia II (loading.bmp, 3Dcar.bmp a pod) :)

post-20653-1226436593_thumb.jpgpost-20653-1226436627_thumb.jpg

post-20653-1226436653_thumb.jpgpost-20653-1226436657_thumb.jpg

post-20653-1226436662_thumb.jpgpost-20653-1226436667_thumb.jpg

post-20653-1226436673_thumb.jpgpost-20653-1226436677_thumb.jpg

post-20653-1226436681_thumb.jpgpost-20653-1226436686_thumb.jpg

post-20653-1226436690_thumb.jpgpost-20653-1226436696_thumb.jpg

post-20653-1226436700_thumb.jpgpost-20653-1226436704_thumb.jpg

post-20653-1226436708_thumb.jpgpost-20653-1226436713_thumb.jpg

post-20653-1226436716_thumb.jpg

Editováno: , autor: georgesoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je super jazyk...bohužel jinej ho nenaučíš...jedině, že přehraješ romm vlastní verzí...co SDHC karty už jsi to lousknul...jinak v Cecmd(Total Commander pro Win Ce) máš možnost vlézt do registrů a systém je tam hodně podobný jako ve Windows...prostě zjisti co to pouští naposled a máš vyřešeno...to vymažeš a projdeš v adresáři windows adresář Startup a hurá máš holá windows...no určitě než budeš dál laborovat tak zjisti jak udělat tvrdej restart, abys pak neměl místo rádia jen modrou plochu a nemusel odpojit baterku auta.....to bude 100% tvrdej restart.

malé zamyšlení:

[RegSettings]

HKLM,init,Launch80,0x00000000,"install.exe"

HKLM,"Explorer","ViewAll",0x00010001,0

HKLM,"System\Explorer\Shell Folders","My Documents",0x00000000,"\Storage Card\TomTom\Mapy"

No a pak se naučíš vytvářet cab soubory a automaticky je instalovat a nemá to chybu... :palec2:

Ještě malá rada...hodnota za položkou Launch.. určuje pořadi při startu....

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co nacpeš do "adresáře: NwdFlash" to budeš mít stále i po tvrdém restartu k použití, všechno co budeš používat je lépe nechat na SD kartě, protože jak to nahraješ někam do zařízení tak si budeš snižovat i kapacitní možnosti RAMM pro aplikace rovněž tato hodnota lze nastavit...tj. nastavuješ co je prostor pro data(jakoby HDD) a co je RAMM pro aplikace - podle ikony to poznáš v těch ovládacích panelech s tím rozsypaným čajem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stale nevim jak se dostat primo na plochu win - kdyz odbouchnu bezici proces startup.exe (nebo to byl launch.exe?), mam jen modrou plochu a nic jinoho - na vic se nedostanu... Samozrejme tvrdy restart uz znam - podrzet tlacitko zapinani a pichnout do reset dirky :D

Jsem nejak v koncich - moc bych chtel klasickou plochu..... Aplikace spustim - ale jen aplikace..... Asi si budu muset udelat vlastni aplikaci a vlastni ikonky....Pomoci treba SystemInformation

Editováno: , autor: georgesoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stale nevim jak se dostat primo na plochu win - kdyz odbouchnu bezici proces startup.exe (nebo to byl launch.exe?), mam jen modrou plochu a nic jinoho - na vic se nedostanu... Samozrejme tvrdy restart uz znam - podrzet tlacitko zapinani a pichnout do reset dirky :D

Jsem nejak v koncich - moc bych chtel klasickou plochu..... Aplikace spustim - ale jen aplikace..... Asi si budu muset udelat vlastni aplikaci a vlastni ikonky....Pomoci treba SystemInformation

Můj postup, vypnu co si myslím, že spouští tu aplikaci výrobce v registrech a dám si tam spustit např. Total Commander.(hodnotu registru si můžu celou zazálohovat na SD katu, abych nemusel furt kopírovat(stoupnu na ní a stisknu to tlačítko s modrou šipkou) Pokud naběhne, tak je vše OK a nebo můžeš strčit do startup adresáře zástupce(najdeš v menu TotalCommanderu)...., ale tady může být problém, aby už byl načtenej driver pro SD kartu...(řešení: nacpat Total Commander do "adresáře: nwdflash")...a až budeš mít hotovou lištu tak začneš přemýšlet, že to je vlastně nanic, protože ty ikonky se nechaj spouštět jenom "dvojklikem" a že nemůžeš nastavit, která kde má být...a hurá do systeminformation32....jsou zase 2 verze: desktop a menu.

Utility i s programem pro aktivaci windows lišty....

http://nahraj.to/download/utility-zip

http://nahraj.to/download/taskbar-zip

Total Commander s češtinou:

http://nahraj.to/download/totalcommander-zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě malá inspirace na závěr:

http://nahraj.to/download/mobilenavigator-zip

a kompletní systém menu určený pro Mio, tj. pro WIN CE: 480 x 272...

http://nahraj.to/download/miopocket-2-0-release-30-zip

zkus to upravit ve skin.ini:

GLOBALSETTINGS

StartUpAnimation = FlyDown

X = 0

Y = 0

Width = 480

Height = 272 - zde zadej tvojí hodnotu, ale může být problém, že pro tohle rozlišení není Systeminformation napsán...musíš zkusit

Arrange = No

QuitOnDoubleClick = no

BackgroundBitmap = background14.bmp

StartUpAnimation = RollDown

ShutDownAnimation = RollDown

Accelerated = yes

TopMost = no

Musíš projít všechny ini soubory a pokud mají na začátku tuhle část tak všechny upravit na tvojí hodnotu.

Tak držím palce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S MIOPOCKET 2.0 release 32 jsem si uz hral - je potreba to predelat na moje rozliseni 480x234 - snad si ten cas najdu... A nebo si opravdu udelam vlastni (jsem i grafik, udelam si to dle meho vkusu :)).

Jak si zazalohovat cely obsah vnitrni flash, kdyby nahodou neco, abych to tam zase zpatky nahral?

Za tu aktivaci windows listy diky - juknu na to.....

Asi se tim uz nejakou dobu zabyvas, ze? :D... Mozna te budu tady otravovat s dotazy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zálohování flash je trochu zvláštní myšlenka, té kdyby se něco stalo, tak to stejně celé půjde do kytek a uživatelsky si nedokážu představit, jak bys jí něco provedl. Jedině, že si ji budeš chtít stáhnout a zase upravit, ale nevím jestli to má něco jako servisní menu a už dost pochybuji, že k tomu připojíš PC... No já to řešil, že jsem zneužil systému autostartu a to co jsem nastavil a chtěl jsem aby se mi nastavilo po tvrdém resetu tak jsem vytvořil instalační balíček. U tebe to ale použít nepůjde, problém je, že to vůbec nepotřebuje pro obnovu po tvrdém restartu SD kartu a tak nejsi schopen tam nic automaticky nacpat, jedině, že opravdu začneš laborovat s romm a to prostě já dělat asi zase dlouho po mých posledních zkušenostech nebudu. Tak jediná cesta je mít připravený soubor, který pokaždé ručně spustíš a ono to udělá vše co budeš chtít mít nastavené za tebe. Jinak když budu vědět tak poradím od toho je tady to fórum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Po přečtení celé diskuze o navigaci Rockdale vs. RNS lze asi jednoznačně dospět, že originál RNS je přece jenom o dost lepší systém, navíc "originál" škoda. Bylo tu několikrát napsáno, že Rockdale je předražený. Rockdale se nabízí za 18 500,- a RNS jsem viděl za víc než 40 000,-. Mně se tedy zdá předražené RNS a to extrémně. Myslím, že cena absolutně neodpovídá zařízení, navíc v dnešní době kdy se prodávají obrovské TV LCD po 15 000,- (nesrovnávám, jenom naznačuji, že hodnota zařízení je mnohonásobně nižší!).

Nebo máte někdo snad informaci, že by se dal RNS sehnat levněji??? Pochopitelně myslím nové zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá, že jsi nekoukal do bazaru nebo na inzeráty.

RNS510 se dá se nová za méně než polovinu toho co píšeš.

Nevím jak je tomu v bazaru nebo v inzerátech, to jsem skutečně neprocházel. Ale já se bavil o nových zařízeních a ty v inzerátech nenajdu a v bazarech už vůbec ne. A pokud najdu něco v inzerátech tak se ptám proč někdo prodává "nové nepoužité" nebo "zánovní" rns ??? Že by s tím něco bylo? Dám někomu 20 000,- na ruku a za měsíc ho už nenajdu. Když se systém porouchá, nebo bude mít skrytou vadu, která se projeví až časem (v dnešní době kdy je 80% elektroniky vyrobeno v Číně a to i značkových) můžu si systém tak akorát vyložit na poličku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si kup rockdale a nemusíš se obávat skryté vady nebo poruchy.

Jinak. Těm novým navi z inzerátů nic není, ale to je jedno.

Nechtěl jsem se nikoho dotknout nebo urazit. Já bych skutečně nejraději bral RNS. Pochopitelně mám ale obavy dát někomu 20 tis. na ruku.

Rockdale bych určitě nepořizoval minimálně kvůli displeji. Prý je to hodně velkej rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
Nebo si to může koupit v číně za 350USD. Včetně poštovného, DPH a CLA (které se při troše štěstí stejně neplatí) to vyjde na polovinu jak u nás ;)

JJ potvrdzujem .Ja som si uz s Objednaval od nich a zatial som spokojny.Za autoradio som dal 120€ +50€ postovne .A som spokojny.Sice ma to nedostatky co sa tyka hensfree ze nedokaze ist do zoznamu ale co by clovek nechcel za 4500SK :D .Co sa tyka zvuku som spokojny ,aj TV vyuzivam ,Co sa tyka DVD tak to si neviem vynachvalit -postahoval som si vydeoklipy a je to uplna tutovka(obraz je cez celu obrazovku a velmi krasny proste mini LCD )

dam vam aj sem link ak by niekto chcel

http://www.chinavasion.com/index.php/cName/car-dvd-players/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...