Přejít na obsah

popraskaný display navigace


TomasB

Doporučené příspěvky

hele sežeň někoho kdo má pojistku na blbost a máš to .

nepotřebuju pojistku ale navigaci.. Stalo se, sere mně to, mám teď problémek navíc, ale prachy neřeším a nebudu se ještě tímto zdržovat. Prostě příjdu, ukážu co chci, prodavač odemně dostane firemní zlatou VISA kartu a tím je to vyřešeno. Tyhle drobnosti nemusím s nikým řešit a můžu si koupit co je libo, pokud to potřebuju a chi a je to do limitu. Limit na drobnosti máme 12tis za položku +/-. Pokud je to o něco dražší taky nevadí, ale nesmí to být výrazně více. I tak by se hovno stalo, maximálně by starej řval, že jsou nějaký daný regule. Co je nad, vždycky musí odsouhlasit starej v Zurichu.

Naštěstí je v tomto firma v pohodě a nic nikdo v takovejch případech po nás nechce. Ani tehdy, když kolega vzteky švihnul týden starým mobilem o zem a rozdupal ho, protože měl s dotykovým displayem a jak se toho dotýkal uchem, tak mu to vypínalo hovory a podobný srandy. lol

prostě mám teď kurevské dilema co si pořídit, abych pak svůj výběr neproklínal do sedmého kolene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co řešíš ? nejdřív jsi psal jestli se s tím dá něco udělat a pak zase napíšeš ,že to neřešíš že peněz máš dost . Neměl jsi spíš napsat co si máš koupit ?

no s penězma problém není, mně to nebude stát ani korunu, ale přesto mně to sralo. To že máme obecně tak obrovskou volnost prakticky ve všem, že šéf přijede ze Švajcu tak 3x do roka a prakticky si firmu řídíme sami co se běžného chodu týče je jen a jen proto, že máme důvěru a zodpovědně s nejlepším vědomím a svědomím konáme tak, abychom generovali co nejvyšší zisk. Díky tomu na nás firma nemusí šetřit a dopřává nám nevšední nadstandart. Ve firmě panuje rodinná atmosféra a firma ochotně pomůže i při případných osobních potížích, je-li to možné. Prostě se chováme, jako by nám ta firma patřila. My vyděláváme, firma se ke svým zaměstnancům chová jako "máma" a neojebává, spíš naopak= jsme spokojeni a makáme. Už chápeš? Nebo potřebuješ ještě něco vysvětlit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska rozsekal navigaci. Pádem mi popraskal display. To popraskání není při vypnuté navi vidět, ale po zapnutí ano a dost velká část obrazovky je rozmazaná. Dá se s tím něco dělat? Teda krom varianty A) jezdit s rozmazaným displayem B.) zahodit a koupit novou.

tak mi prosím vysvětli tohle . Variantu B jsi chtěl vyloučit . . Nebo jsi se chtěl pochlubit jakou máš práci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,a teď si vás tu všecky kúpím lol

no docela jsi se trefil do tématu. Měl jsem tu dneska zahraničního kolegu co je u firmy přes 15 let a na pracovním obědě jsme se dostali na veselé příhody z firemních akcí. Jsem se smíchy mohl protrhnout. Asi nejvíc mně pobavila story z nějakého meetingu v Sofii před x lety, kdy pánové vyrazili večer do jakéhosi vyhlášeného sofijského bordelu. Už za sebou měli několik lokálů a usadili se v bordelu a z husta konzumovali. U baru byl houf kurev a provokovaly. Jedna přilezla k našemu starému a snažila se ho zlákat. Povídala mu něco o tom, že asi neví jak to chodí a že ho to naučí. Tak on povídá, ať mu to řekne jak to chodí. No a ona svou nepříliš zdatnou němčinou řekla v přesném znění toto: "Ty zaplatíš a holka jde na pokoj". Starej vytáhnul 100CHF, dal jí je a říká: A teď běž na hodinu na pokoj a dřív tě tady nechci vidět. lol No a jak se dostal do ráže, tak se postavil doprostřed místnosti, ruce v bok a vytáhl dalších 100CHF a ukázal na další lol Pak se zeptal kolegy, Vlado, která teď? Na to se kurvy urazily a odešly vedle.

Jak mi toto vyprávěl, tak jsem se řechtal na celou restauraci. Obzvláš't jak znám starého a jeho psychologické hry a nálady lidi vychovávat. Dlouho jsem se tak dobře nenasmál.

No ale raději mi řekni, jestli MIO nebo TOMTOM, hm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi prosím vysvětli tohle . Variantu B jsi chtěl vyloučit . . Nebo jsi se chtěl pochlubit jakou máš práci ?

ale hovno ku*va. Ten večer jsem myslel, že je to jen display a spraví to nějaká menší oprava. To by pro mně bylo dobrý i z důvodu uložených POI, zvyku na tuto navi a že bych nemusel zase špekulovat kterej krám koupit a případně se učit s ním zacházet. Druhej den jsem zjistil, že to není jen display a nemá cenu to řešit.

Jak si na něco zvyknu, tak to nerad měním. Prakticky cokoliv, co se nedá koupit úplně to samé když starý kousek dosluhuje, tak mám dilema. A't jsou to hodinky, boty, sako a já neví co, prostě prakticky cokoliv, tak jsem schopen v krámu dumat jestli toto nebo toto a s čím se budu cítit pohodlněji.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igo 8 maji Asusy nebo DreimGo , ja bych sel do nej protoze jak jsem napsal tak 720 bude prechazet na stejny software jako MOOV a ten neni nic extra jak ti ten zmineny prodejce urcite rekl . Jinak nynejsi rozdil je akorat v tom , ze nizsi modely dreimgo nemaji 3d budovy (funkce pekna ale uzitecna tak napul) . Moov urcite ne z toho budes mit akorat sediny lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...