Přejít na obsah

Krvavá televizní spot


zabiak

Doporučené příspěvky

Asi tak všechno dohromady.

Jestli fakt ten jeden klip stál tolik prachů, tak je to tedy děs.

Ty polské jsou dle mého udělané lépe a v lidech toho více zanechají.

Ale narovinu, na tohle by bylo lepší, aby každej člověk viděl ty následky na silnici osobně, já mám někdy tu možnost a to se nedá s filmem srovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to embrio je celkem drsný...

Kdyby to bylo jen to první video, co tu bylo na začátku, tak by si stejně většina lidí řekla, že to jsou "ty bohatý", co takhle jezděj a jim se to nestane. Klip s Toledem už je asi vhodnější...

Každopádně rozpočet je drsnej. Když si vzpomenu, že klip pro AČR, co dělal taky Renč, stál 2 000 000 Kč a to je opravdu dobře udělanej, tak tohle je fakt dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Když jsem se teď koukal na ten polsky odkaz musim řict,že mi dobře nebylo,hlavně při te prvni reklamě a pak u te s tím dítětem,které si hraje na dvorku...podle mě ty české reklamy nejsou úplně špatné,ale jak tady hodněkrát padlo za 150milto pohli udělat lepší.Bohužel dokud to člověk nezažije na vlastní kůži tak mu to nic moc nedá a za pár dnů zapomene kde ten odkaz vůbec našel,ale jestliže jednou někoho srazíte pak si pamatujete všechny podrobnosti,až do smrti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...