Přejít na obsah

Chcípnutí motoru - Řídící jednotka airbagů?


Mauser

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.....

Potřeboval bych od vás - zkušených - radu. Koupil jsem havarovanou Octavii II r.v. 05. Rána byla vedena na vzduch.filtr,baterku, pojistkovou skříňku atd. Motoru nic není, protože to byla měkká rána (paní se čelně zapíchla do svodidla). Mimo jiné vylétly oba airbagy. Auto je odstrojené, airbagy vyndané. Jinak všechno v prostoru motoru je snad doplněno. Při nastartování motor chytí okamžitě, ale po 1-1,5s chcípne (s ničím se nepere, zhasne jako kdybych ho vypnul klíčkem). Je možné, že ŘJ sama vypne motor aby se nedalo nikam jet, protože ŘJ airbagů je nefunkční (je teď vyndaná)? Bohužel jiné vysvětlení mě nenapadá. Pokud byste měli nějaký tip, budu moc rád.

Sorry jestli jsem zakládal nové téma zbytečně, ale nic se mi o tom nepovedlo nalézt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezůstane na palubce svítit symbol auta s klíčem?

to bohužel nevím, protože mám celou palubku i s budíky venku. Zkusím dnes zapojit jen ty budíky ale nevím jestli poběží, protože byly po nehodě zaseknuté. Jinak tu ŘJ airbagů mám na reaktivaci, takže tu tam teď vrazit nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...