Přejít na obsah

Praskání ve volantu 1,4 MPi


Aloof

Doporučené příspěvky

Mám jeden malý počínající problém. Na Fabii 1,4 MPi rok výroby 2002 se v poslední době začíná ozývat takové "praskání" ve volantu při zatáčení. Jako když teče voda pod tlakem, nebo něco takového. Nedokážu to přesně popsat. Nevíte někdo prosím co to může být. Něco s posilovačem řízení? Nechce se mi hned ject do servisu i když mě to asi nemine.

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebude ono praskání ve volantu spíše praskání jakoby od tlumiču a od horního uložení, spíše tedy axiálních ložisek?

To ne, axiální ložiska to nejsou. Vycházi to někde z volantu a jen při otáčení volantem!!! Nevim jak bych to popsal? Jako když se přesýpá písek, nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to robi na kazdom aute s posiovacom mne to robi aj na 1,2 HTP a aj 1,4 MPI neviem ci to neroby airbagovy kruzok nahodou ale niesom si isty .... je to v pohode ... jazdi v klude dalej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...