Přejít na obsah

Radar Mělník


ViperCZ

Doporučené příspěvky

Radar je umístěn mezi ulicemi "Řipská" a "Na Malém Spořilově" u vlečky nechráněného železničního přejezdu.

Co sem jel tak předemnou blejsknul každý auto tak sem zpomalil na cca 38km/h (tacho), ale stejne cvak. Stalo se to i někomu z vás? Popř. jaká je za to pokuta a kolik bodíků? Jedná se tam asi o ten přejezd před kterým je radar, protože pokud mě má paměť z autoškoly nešálí, tak na nechráněném přejezdu v obci se smí jet nejvýše 30km/h. DMNC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne ze stalo, idkyz uz je to dyl. Bylo to v 05/2007, mel jsem na tacho cca 40km/h, predvolani jsem nedostal. Pozdeji jsem slysel, ze ze zacatku meli s umistenim radaru nejake nesrovnalosti, tak se musel nafoceny material do nejakeho data skartovat.

Kazdopadne radar tam je prave od 05/2007, tehdy bez jakekoliv znacky. Rychlost je v tom miste dle vyhlasky skutecne snizena na 30km/h (nechraneny prejezd), nicmene tehdy to zavanelo obiranim lidi o penize. Na jednu stranu se schovavali za zabezpeceni nizke rychlosti v tom miste (byl jsem s mestem v emailovem kontaktu, tak arogantni lidi jsem uz dlouho nezazil - pravda je, ze jsou tam rodinne domy primo u silnice a ze to tam kazdej druhej valil 70km/h), nicmene zadne upozorneni na zonu merenou radarem, natoz na zonu 30km/h. Vysledkem byly dobre prijmy do mestske kasy, nicmene auta v te lokalite stale jezdila i vice nez 70km/h. Tedy hodne pokut, malo tolik vyzadovane bezpecnosti pro obyvatele... Ale tak uz to byva...

Jinak pokud jsem tehdy zjistoval, hrozilo mi 2500,- Kc a 2 body... Ale jiste si tim nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jel jsem tam akorat v patek a je tam smerem od centra cedule s upozornenim "mereny usek" - coz nebyvalo, ale i tak malo lidi si uvedomi tu 30 za nechraneny prejezd.

jinak do firmy nam to od mesta chodi s cca 3/4 rocnim zpozdenim od doby, kdy tam dotycny projel. Hezke 3 stranove povidani a krasna tabulka, kde nahlasime ridice jez vozidlo v danou dobu ridil. Po odeslani na urad zpet uz je to docela rychle, do mesice ridicum prichazeji platebni vymery na 1000 czk + bodiky. Platby prevodem z uctu, pokud se ridic neozve, tak predpokladam, ze to vezmou pres soud, ale to u nas nikdo nastesti zatim neabsolvoval.

zabra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mne zatim nenapadlo, i kdyz jako firma/ridic zase ses povinem vest knihu jizd... takze tam to doctes kdo byl ridic a u nas navic mas auta pridelena

a hadat se s nejakou urednici a ta aby to posleze poslala nastvane na finacak a mit kontrolu... zatim to u nas prezil kazdy, i ja /= vletel jsem na D8 do zbytku protektoru a jineho harampadi po kamionu, za neprimerenou rychlost k okolinim podminkam. hadej se, i DAS nakonec rekla at to zaplatime a vypadneme/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg jeden pos*anej radar vedle druhyho. Ze je v kazdy vesnici informacni tak to bych jeste prekousl, ale nechtej snad dat vsude radary ze bysme treba vsude jezdili max 90 s vyjmkou dalnice kde je max 130....Boze, kazdej nejezdi jak nezodpovedny prase, ano mame u nas 30 pres celou vesnici ale stejne tu nikdo (vyjma autoskoly, ktera jen blokuje provoz a kazdej ji tak nebezpecne predjizdi) 30 nejezdi a dat sem radar, tak mistni to budou objizdet a prespolni budou platit jak mourovaty a rychlost se stejne nezmensi. Jde proste jen o to jak vytahat z ridicu penize, jako je tomu u nas v ČR všude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhla pos.. radar cvaknul ženu. A fotka došla až za 10 měsíců jela 53, protože je auto napsané na mě tak došlo předvolání mě. Došel jsem na úřad seděl tam celkem sympatický starší pán. Zeptal se mě kdo řídil a já říkám no vidíte, že na fotce nejsem já :smich: a řídila ho osoba blízká. On říká dobře to beru, konečně někdo kdo ví komu půjčil auto. :smich:

Na stole tam měl štos foteček tak se ho na to ptám a říká, to nic není ve skříni toho mám daleko víc. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...