Přejít na obsah

Jak nakodovat novou R.J. airbagu??


dolezelk

Doporučené příspěvky

dik. je to temer ono. akorat jsou tady jeste zapojeny piny 61 a 62 - Spinac zapnuti pasu ridice a spolujezdce. Takovej obrazek by nebyl ? :))

jinak pin 64 - propojeni s kontrolkou poruchy airbagu - pouze motor AEE

jeste zbyva pin 53 a 63.

Editováno: , autor: dolezelk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc dik. no jestli je to bagovka pro motor AEE , tak jsem v .... :)))

tam bude jinej spinac :) neco podobnyho jako v Golfu Gti

post-18821-1224110592_thumb.jpg

takz dalsi poznatky:

pin 64 je skutecne vystup na kontrolku airbagu. Pripojil jsem jej pred odpor 10k ke zdroji +5V a chyba uz se neobjevuje !!!!!!

Ted uz jenom prijit na ten spravny kod

dale pin 54 neni potreba vubec pripojovat. Diagnostika jede po CAnu prostrednictvim CAN gateway !!

Editováno: , autor: dolezelk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cislo dilny tam davam 31480. Bez toho by to samozrejme neslo.

No ale porad nevim, pro mi to v bloku 10 hazi na te pozici kontact 1 - too high, mozna , ze proto to nejde nakodovat.

Jinak chybovy hlaseni to zadny uz nehlasi.

Tyka se to urcite toho bazmeku na vypinani airbagu spolejuzdce. Spinac je bud pouze na pinu 60 oproti zemi, nebo pin 60 a pin 63 , opet oproti zemi.

otazkou take je jestli se kodovani projevi hned po nakodovani, nebo je treba ukoncit komunikaci a navazat znovu spojeni ?

update:

ta jsem projel vsechny kody o 0-32767 a prd :(

asi bude jeste problm s tim blokem 10, nebo se po nakodovani musi ukoncit komunikace a inicializovat znova

Editováno: , autor: dolezelk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by slo. Mam tady na stole jeste bagovku 6Q0909605 Index 06 (1L) - 4 bagy a ta je ok. Kodovani 12620. Klidne ji muzes vyzkouset :)

Ta tvoje je Index 08 podle kodovani. Zrejme to bude temer stejny a bude se to dat pouzit. Klidne ti ji flashnu.

Mimochodem pokud nekdo potrebujete bagovku 1c0909601 na 2 pytle, borec je prodava na Aukru za 390 Kc kus, je to skutecne funglovka - to je ta co mam.

Ja jsem si s tim hral, pochopil jsem jaka je souvislost mezi kodovanim a Indexem (umim spocitat kodovani podle Indexu a obracene)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...