Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Dobré ráno všem,jedno kofííí prosím!

to Sejis:Jiříku jsem rozlítanej,docela dost práce a ještě každý den do Boleslavi za mamkou do špitálu,ale určitě se nějak stavím,jak budu mít cestu.

Čágo Jiřiku :) já zapomněl na tvoji mamku ;) jasně chápu a když budeš potřebovat něco ohledně mamky,tak víš kam se obrátit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno všem,jedno kofííí prosím!

to Sejis:Jiříku jsem rozlítanej,docela dost práce a ještě každý den do Boleslavi za mamkou do špitálu,ale určitě se nějak stavím,jak budu mít cestu.

Kdybys něco potřeboval ohledně mamky, tak dej taky vedět - manželka dělala ve špitále (před mateřskou)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím kamarádi.U nás po poledni konečně vylezlo slunce a tak mě to zlepšilo náladu.Jinak v práci pohůdka.zítra vyrážím za příbuznýma na moravu,tak mě už od neška začal víkend.Jen mě štve,že pojedem tátovo Golfem a Sup zůstane doma v Garáži.potřebuje to taky vyvětrat a vyhnat pavučiny,když je to skoro nový.Co se dá dělat supína protáhnu až se vrátím.Na sobotu mám naplánovanou návštěvu Víti a Jiničky,snad se přidá i Mark.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys něco potřeboval ohledně mamky, tak dej taky vedět - manželka dělala ve špitále (před mateřskou)...

Ahoj všichni,tak po práci a návštěvě mamky doma.

Petíku dík za nabídku,mamka je v Pírkově sanatoriu a na nic si nestěžuje,takže žádný problém

Ještě jednou děkuji za ochotu.

Dám si tady v hospůdce jedno studený a jdu odpočívat,zítra mě čeká pěkná dálava,Praha-Brno-Berlín-Brno a Praha,tak musím být fit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...