Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

tak jsem dnes fotnul zvláštní úkaz.teda aspoň pro mě.Ještě jsem to neviděl.myslel jsem že už k nám letí Obama.No trošku jsem se spletl,ještě tu není,ale i tak vidět dvě různá letadla letět pospolu to se jen tak nepovede

post-5469-1238785165_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě že to tak nevypadalo.Letěli společně a byly to různé typy.

Podle fotky to vypadá,jako že je každý v jiné letové hladině,podle proudů co jdou za nima bych tipnul,že to horní o hodně víš.

Čím je chladnejší vzduch,je kondenzační čára za letadlem větší a viditělnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno bando,to tady ještě všichni spíte :) venku máme krásně,po obědě se s přítelkyní chystáme na Sychrovské slavnosti u Liberce,nechce se někdo přidat? :)

Delfy co se tam deje ?

Už jsem to našel - Velikonoční trhy - tak to asi pojedem

Editováno: , autor: Petik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré sobotní ránko,pujdu si udělat snídani a pak pujdu vyklidit supína.Po obědě pojedem s přítulnicí a ještě s kamarádem a jeho holkou do německa do bazénu.Cestou někde nafotím konečně supína a pak to hodím na forum.Tak užívejte slunečného počasí.čusky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam pojedete Peny ? Jednou jsem byl na vikend s manželkou v Kašperských horách a chtěli jsme jet do bazénu v Horažďovicích, ale v penzionu kde jsme byli ubytovany nám doporučili Zwiesel a nelitovali jsme - docela pecka - koupat se ve venkovním bazenu a kolem nas sníh :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucíííí, prosím o radu. Dnes se mi stalo že při nastartování mi začalo něco pípat jakoby hlubší tón než na připoutání, pak jsem dal ručku dolu a přestalo to. A pak jsem si všim, že při jízdě mi ručička na tachometru nejede plynule, sice jde podle rychlosti, ale pohupuje se o pár mm. :feve: Dofám, že to nebude nic hroznýho. Dejte mi prosím když tak vědět co s tím je nebo kdo by to mohl vědět. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek lidicky, Hampi vajicka se slaninkou uz mam v sobe :)

Kluci kdyby jste vedeli o nejaky slusny kratky Fabii 1 - motor 1.2 nebo 1.4 - vicemene na vybave nezalezi, najeto max cca 130tis, cena cca 80tis - bratranek shani... Diky za info.

Uz nam to odstartovalo, tak uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, docela uktuální. Na kolik vyjde láknout 4 kolečka Jirko ???

Unikátní to moc není,jsou normálně stříbrný ale s vysokým leskem.Na fotce to není vidět,navíc je to focený telefonem,takže nic moc.

Kolik to vyjde nevím,lakoval mi to kámoš co má lakovnu a říkal to neřeš,takže fakt nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...