Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Hezký odpoledne pánové,

tak autíčko mám ze servisu zpět doma. Ty motokáry nejsou špatnej nápad Tome, jsem pro ;)

Pražáčci vy snad chcete nás ostatní jen škádlit,že budete takle tvořit buńky o samotě?Motokáry sou moje hobby,takže ve mě to cuká abych za vámi dorazil na pokec.Pokud by ste to nějak domluvili,tak rád dorazím,i když to mám trošku z ruky.Jezdím do Plzně na motokáry nebo do kina,tak holt bych jel o chvilku dýl.věřím,že by to stálo zato vás zas vidět.tak dejte vědět Jů??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě si hned škrtni.já sním jezdím normálně ale pokud jedu do práce nebo jen tak potřebuju někde skoknout tak mám před barákem feldu.Teď když byla kalamita tak jsem se ani nemohl do garáže dostat.myslím tím tak abych dokázal otevřít vrata doplna.Tak proto jsem se byl jen kochat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Jirko. V týdnu mu cinknu.

Jinak třeba to nebude stíhat víc lidí a sejdem se třeba až v 19h a třeba se nesejdem vůbec :( Tak uvidíme...

to není špatný nápad,ale v 17 hod a později to nejde,každou neděli máme gambrinus ligu ;) Bohemka hraje od 16.30,nebo Viktorka ta hraje 9.30

sobota to by šlo

Pokud by měl někdo zájem se podívat na zápasy gamrinus ligy at se mi ozve,mám VIP na celou sezonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...