Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

tak dobrý ráno a plosím jedno kafí s mlíčkem :t Na osmou do práce a na oběd pak zas domů.Takle se mě to teď líbí a né bejt celej týden pryč a ani nevědět kdy se vrátim.Petříku s prací je to asi všude na prd,páč mojí mladý táta v červnu dostal výpověď ze školy,dělal tam vychovatele na internátě.Je tam málo dětí a tak po deseti letech dostal padáka a jinak ve školství pracoval od vojny učil učňě na lesnickým učilišti.od tý doby o nic kloudnýho nezavadil.Všude mu řeknou,že ještě propouští.Teď nastoupil aspoň k vodárnám jako odečítač vody.Navíc oni bydlí ve školním bytě,tak netušíme ani jak dlouho tam ještě budou moc bydlet,když už není zaměstnancem školy.Na jaře začne rekonstrukce chalupy co maj po babičce,aby případně měli kam jít.Je to smutný,ale snad bude zase za nějakou dobu líp.Tak z úsměvem a ať nám ted den zas rychle uteče.čusky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, zadarmo ti dokazou zkazit den... Ale venku vykukuje slunicko, tak aspon bude prijemna cesta dom

Jinak vcera sem se po dlouhy dobe dostal na slavku na hokej a jiz tradicne sem jim prines smulu :(

Snad to dneska beze mne vyhrajou, ale to musej chtit..... Vcera vubec nehrali, loni na nich bylo videt jak moc chtej a vcera ..... Aspon si vitkovice uzili exhibici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, zadarmo ti dokazou zkazit den... Ale venku vykukuje slunicko, tak aspon bude prijemna cesta dom

Jinak vcera sem se po dlouhy dobe dostal na slavku na hokej a jiz tradicne sem jim prines smulu :(

Snad to dneska beze mne vyhrajou, ale to musej chtit..... Vcera vubec nehrali, loni na nich bylo videt jak moc chtej a vcera ..... Aspon si vitkovice uzili exhibici :)

tak se u mě zastav na real kafí až pojedeš z registru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2::palec2: Krušnohorec zdraví bandu ! kol5kol5

Je to tu potemnělé, hnus fialovej se valí z hor a teď jsem přišel od zubaře ( co tam v tý HUBĚ furt vidí za zlatej důl ? )

Jinak SUPíček mi furt, potvůrka, marodí na srdíčko. Nafta teče do mot. oleje a ačkoliv jsem s tím za pomocí ručiček

firemních mechaniků dělal "psí kusy", stav se nemění. Asi budu muset "špórovat" na novej .....

Čau ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...