Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Dobré ráno,dám si kafíčko a k tomu chlebík se salámem :D Zas na osmou do práce a po obědě cestou z práce to vemu do pneuservisu obout nový gumy na nový kola,aby už byli připravenený jen přehodit až už na silnici nebude sůl.Jinak mě dnes probudio sluníčko,tak snad to vydrží.Přeji všem hezkej den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hampejz tak kola musim odlozit a nemuzu si ted dovolit je vymenit ac bych chtel strasne moc :(

Dnes jsem se byl optat na dopravakach jestli berou a nikde nic :(

Takze bych byl blazen abych resil kola a nemel zadnou jistotu :(

Bohuzel ...:(

Pro Supa jsem udelal letos uz vic nez dost a osklivy myslim neni :) jak bude prace hned budu pokracovat :) ale momentalne ne ...

Jinak je to vsude stejny,koukaj jak blazen,kdyz jim reknu praxe a zkusenosti,ale bohuzel vzit nemuzou :(

ano je to bída,to mohu posoudit,denně odmítám cca 3-5 zájemců o pracovní místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Ranní káva, sílu dává ! :)

...Připojuji se ke gratulaci :palec2::palec2:

a Vašim SUPíkům taky VŠE O.K. ! :palec2:

- jinak "hybrid" šel po 4000 km dolu, včetně propálených svodů ( srandička za 5.500,- Kč bez práce ), až seženu svody pro

S4 AUDI, půjde zpět.

- nemám 16V , ale 8V ( bohužel nepovedený 2,0 TDi - Pd - DPF pomsta soudruhů z NDR )

Omlouvám se VŠEM, že jsem se dlouho neozval. Pořád ještě připravuji bydlení, Net mám pouze v arbeitu a tady to z jasných důvodů krize "vopravdu" frčí. A za druhé, přiznávám, že jsem blbě schroupával blbý kecičky lidí, co o SUPerbech a lidech kolem nich nevědí, ale už na to S..U, stejskalo se mi .

Chci alespoň JARO a sraz SUPů !

Všechny Vás zdravím, dopiju LÓGR a jdu se zamazat od práce ... kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...