Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

morgen bando,kurwa to počasí a to má být za dva dny první jarní den :kuk:

no nic dáme si kafíško a pak hurá na kotrolu do FNKV ;)

Ahoj Jiříku,tak ať ta návštěva kolegů dopadne dobře,stejna tam jdeš jenom na kafe!!! :p

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek,tak sem konečně zas doma z rachoty.

Sejdis,tak hlavně jesli nožka dělá pokroky v léčení a zbytek budeš muset přetrpět.Takovej už je život.Ber to tak,že se můžou stávat i horší věci.Tak hlavně ti přeji brzký uzdravení.Jinak u nás nechutně celej den sněží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brý jitro všem.Tak jsem doma z rachoty a začíná mi víkend.Jinak chlapi nevíte někdo o nějaké brusné nebo leštící pastě na sklo?Mám na přední m skle poměrně dost tukanců a pokud by to šlo byť jen trošku zlepšit tak bych nebyl proti.Tak pokud někdo máte nějaký tip tak sem sním.Díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím klucí a Janičko,jedno kafíčko si dám.

Dnes to u nás vypadá skoro na jaro,svítí slunce a po sněhu ani památka,akorád ta teplota je pořád okolo 0°C.

Tak nám pomalu začíná víkend,škoda že pro mě mě bude trochu pracovní,takže na autí nebude moc času,ale zase se krásně projedu. :scooter::kol-135:

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,dorazil sem z práce konečně mě začal víkend.Nechápu kde se u vás bere sluníčko.U nás ráno -2 a na autě mě čekala 5 cm vrstva sněhu.Odmetal sem a byl pěkně naštvanej.Jinak se to tu pořád drží a i teď je to - 0,5,to se toho jara snad nedočkám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...