Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Pěkný večer, taky přeji klidný víkend :)

Víťo okno jsem teď řešil taky. Bylo posetý malinkejma dirkama, nakonec jsem ho nechal vyměnit na připojištění. Nějak těm opravám nevěřím...

Tome zajímavej poznatek s tím bordelem. Omrknu to až budu dávat letní. Jakej vosk bych měl případně použít? Jsem zvědav co tam objevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný večer, taky přeji klidný víkend :)

Víťo okno jsem teď řešil taky. Bylo posetý malinkejma dirkama, nakonec jsem ho nechal vyměnit na připojištění. Nějak těm opravám nevěřím...

Tome zajímavej poznatek s tím bordelem. Omrknu to až budu dávat letní. Jakej vosk bych měl případně použít? Jsem zvědav co tam objevím...

Ničím nerušené ráno partičko.

Jardo taky jsem nad tím uvažoval,žebych nechal připojistit sklo jenže nemůžu asi hned potom žádat o výměnu,to by bylo okaté.Nicméně asi mě to nemine.Sklo je fakt katastrofa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chci použít nějaký vosk, ale moc se v tom nevyznám. Našel jsem toto:

wurth - ochrana spodni casti karoserie - vosk - obj.č. 892 079

wurth - ochrana spodni casti karoserie - sprej - obj.č. 892 071

pokud máte někdo s něčím zkušenost, rád se poučím. JInak obj.č. jsou z katalagu wurth.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chci použít nějaký vosk, ale moc se v tom nevyznám. Našel jsem toto:

wurth - ochrana spodni casti karoserie - vosk - obj.č. 892 079

wurth - ochrana spodni casti karoserie - sprej - obj.č. 892 071

pokud máte někdo s něčím zkušenost, rád se poučím. JInak obj.č. jsou z katalagu wurth.

mám zkušenost se želvou,ta není špatná,ale poslední roky používám WS Platinum a nemá to chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj hoši, tak jsem se vrátil ze srazu, bylo to malý, ale bylo krásně. U nás celý den svítí sluníčko a je kolem 7°C. Ráno jsem ještě narychlo přezul letní a sundal zástěrky. Umyl auto a vyfotil jsem ho. Fotky jsem přidal do mé galerky, tak se můžete mrknout jak vypadá auto na kolech. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venku krásně, nebýt ještě nachcípaný, tak natírám brzdiče. Takhle jsem aspoň stihl dojet do myčky a rozebrat 3 brzdu a dám tam lepku! Přes den to skrz fólii není vidět z vrchu, ale pouze ze stejné výškové úrovně, což by však mělo být vidět z auta za mnou. Chci to pak ještě omrknout za tmy, to bude pecka.

MOCCCC DĚĚĚKKKUUUUJJJJUUUU!!!!! my to udělalo moc velkou radost! Je to fakt parádní vychytávka! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hampy: ja mam brzdy uz hotove na obou stranach a vypada to fakt libozne - uz aby tam byli novy kola.

Byli jsme s family v Liberci a bylo tan 1-2°C :( Malej ma uz druhy den peknou sra...čku, tak jsme pak jeli rovnou na pohotovost, protoze se mu to nelepsi ba naopak. Chitil nekde nejakou strevni chripku, tak je na ryzovy kaši a mrkvový polívce a měl by byt do tří dnů OK. Nestíháme měnit plíny lol

Jinak jsem si jizdu Supikem hezky uzil :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...