Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Karle, i kdybys mě zastřelil, tak zástěry tam pudou...prostě moje autí je holt praktický :) takže musí jezdit. Dneska po umytí jsem koukal kolik mám všude škrábanců...v tom servise to museli nějak zapatlat, že to vydrželo dvě umytí a nebylo to vidět :( Vůbec nechápu :( V myčce mi poradil, ať koupím černej vosk, prej to dělá želva a skryje to vlásenkový škrábance...skoro začínám přemýšlet o rozleštění laku :(

Petře, gratulace, tiše závidím. Já ještě min týden budu jezdit pouze s jednou stranou. Zítra přehodím masku, to je rychlovka, ale jinak se mi nachcípanýmu nechce bejt moc dlouho venku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak říká Hampejz - autí na prakticky využití bez zastěrek prostě neee.

Hampy rozleštění laku mam na jaře v planu - vyjde to cca na dvojku, ale auto je jak nový. Kluci to tu u nas delali nejdřív s pastama ze Skodovky, ale pak přešli na nějaky spec. z USA a nemuzou si je vynachvalit, tak jsem na to zvedavej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra se snad uz dostanu k tomu abych Supa uklidil vevnitř - vyhodim gumovy konerce a vratim tam hezci hadrovy (snih uz snad nebude lol ) a hlavně už potřebuju umýt ty prahy a ABC sloupky - tam je to už humáč lol

Petříku - udělej si výlet do Bolky a můžeš si vydělat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám,že užíváte víkendu.Dnes sem měl montážní den. :t Konečně sem za pomoci kamaráda co je snad nejšikovnější autoelektrikář z okolí sme namontovali sadu komfortního blikání.Pak sem ještě vyměnil mikrofon na hansfree sadě.Docela mazec protáhnout to nahoru do stropnice,už je to vše v pořádku.Nevím jak je u vás,ale teď sem vylez z auta a počítač psal -3 stupně.fakt kosa.

Jo a důležitá informace,co se týče ubytování na sraz.Začněte si bukovat noclehy.Mějte se fajnky :scooter::band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré nedělní ránko,koukám,že sem hospodu zavřel a i ji otvírám :)

Jinak u nás začíná svítit sluníčko,tak se dnes povozím v supínovi.Možná už tenle týden přezuji na nová kola.Pokud už teda nebude sněžit.Tak užívejte neděle.

:p čusky kamarádi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej číííír kucííí.Tak jsem se vrátil z garáže.Ač bylo hnusně tak jsem trošku opláchl supa a nedalo mi to a už jsem nahodil podložky a kola.Žel bohu začlo pršet tak jsem to už nenafotil ale jsem rád že jsem to nahodil.Kopyta jsem natřel stříbrným hameritem.Tímto děkuji Janince za vydatnou pomoc.Už se těším až se projedu.Kéž by bylo v sobotu pěkně ať výjde ta návštěva Penyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej číííír kucííí.Tak jsem se vrátil z garáže.Ač bylo hnusně tak jsem trošku opláchl supa a nedalo mi to a už jsem nahodil podložky a kola.Žel bohu začlo pršet tak jsem to už nenafotil ale jsem rád že jsem to nahodil.Kopyta jsem natřel stříbrným hameritem.Tímto děkuji Janince za vydatnou pomoc.Už se těším až se projedu.Kéž by bylo v sobotu pěkně ať výjde ta návštěva Penyho

Vždyť víš, že jsem ti pomohla ráda kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...