Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Sejdo, to se nemůžeš pořád někde courat! Musíš být v klidu, aby si byl fit na sraz...respektive tě to pak už nebolelo :) Nebo druhá varianta, dostaneš anestetika v podobě flasky vodky :D

Tome to bych se ukousal nudou,já nejsem sedavý model lol stačí,že musím sedět na prdelce na dispeči ;)

sobota mez.mistr.taekwondo,ale jenom jako čumílek,ani ofiko asist ani jako veterán na tatami :)

btw. ten pán vedle mě je prezident svazu taekwonda a dlouholetý kamarád Ing. Hybrant jinak trener a majitel COBRA DOJANG PRAGUE /6.DAN/

post-210-1237799729_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi tak připomíná. jakej je rozdíl mezi hajzlpapírem a cirkulárkou?

Žádný, stačí trochu přitlačit a ruka je v prdeli :D

No nic, ale je to pešek, se nám ta marodka pěkně rozrůstá! :(

niko-li pane kolego,říká se chvilka nepozornosti a prsty v prde.i :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, takže další sportovec :) Já vím proč se tomu vyhýbám :D

Včeru si tak popojíždím v koloně a koukám jak v odstavnym pruhu Cikán mění na BMW píchlý kolo. Najednou za mnou zastaví žigulik, vyskočí jinej nepřizpůsobivej, rozflákne vokno u toho BMW. Ten co měnil kolo povídá: "Né co děláš, ty dylino?" a on odpovídá: "Né, ty kola, já rádio"

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...