Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

co jsi dělal ty kluku pitomá :kuk::)se ti protrhl toaletní papír a ty jsi si zlomil prst v prd.i lollol:smich::smich::smich:

Sejdo ty si kus :smich::smich::smich:

Hoši jsem rano hodil Supa do Liberce do servisu na rozvody a jel pujcenou HTP do Teplic. Snehová vánice jak na Spindlu a ted tu sedim v obch.centru a cekam az mi daj supa do kupy. Pry tak do 17hod :( No jet s Fabii HTP je taky zážitek :smich:

Editováno: , autor: Petik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar bando,tak jsem se vrátil z práce.ještě zítra a mám víkend.Jenže jsem nějak marod tak do sebe peru všelijaké preparáty abych to zlikvidoval.U nás se mění počasí jak na horách.Svítí slunko,pak prší,pak sněží,teď zase prší.no hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek kamarádi,teď sem se podíval z okna a venku vánice jak v lednu.Ta zima nedá pokoj.V pátek mám jet do krnova a nerad bych už tam jel na zimákách.Je to tam a zpět 800 km a to ještě pojedu za Víťou do Ostravy na pokec.Hlavně bych se už rád povozil na letních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek kamarádi,teď sem se podíval z okna a venku vánice jak v lednu.Ta zima nedá pokoj.V pátek mám jet do krnova a nerad bych už tam jel na zimákách.Je to tam a zpět 800 km a to ještě pojedu za Víťou do Ostravy na pokec.Hlavně bych se už rád povozil na letních.

Na sobotu mám objednané počasí neboj nic Láďo.Jinak pak je třeba se domluvit kde dáme scuka a v kolik.Ale to má ještě čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno všem,po delším pracovním vytížení,je zase chvilku klid.

Dnes je zase venku pěkná zima,doufám,že je to poslední záchvěv.

ÁÁá že se zastavíte panééé Nováák za kamarádem :feve: drobností potěšíte,slůvkem zahřejete lollol:smich::p

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...