Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Nazdar ksichtíku a ostatní :D

Koukám, že už máte pomalu hotovo, to tiše závidím. Já jsem přišel nakouknout a zase se jdu potopit do výru tabulek a prezentací :( Asi ani fotbal dneska nestihnu :(

Jinak Petík, díky za pohodovej oběd a Jiříku Novíku, sry, příště to vyjde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové a dámo, mám pozitivní info od Bratra:

- Polotrika vyjdou zhruba okolo 350,-/ks, Budou celá černá, 100% bavlna. Na zádech bude klubová samolpka (potisk) a na levém prsu výšivka Superb. Barvu výšivky a potisku navrhuju stříbrnou nebo bílou?

- Budu mít i návrhy pro slečny, takže může být i pro Janičku a drahé polovičky. Poprosil jsem o návrh černého trička s výstřihem (ať Vám to holky sluší :) ). Můžete přidat objednávky.

Luky15: chlape, potřebuju poslat do majlu křivky loga a nápisu superb v co nejvyšším rozlišení.

No, myslím, že na srazu budeme v uniformě :D Tak klucí, holký, objednávejte. Rád bych udělal uzavírku ke konci příštího týdne. Kdo sem moc nechodí, tak je pls kontaktujte!! Jo a doufám, že mi nikdo necukne, pač to vemu finančně na sebe a zkásnem to pak osobně. Kdo nepřijede na sraz, tak poštou a platba na účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petíku, neblázni :D To ti zvednu v téhle velikosti cenu tak o 300,- na triko a to sem ještě optimista :) Krom toho tě to bude tlačit až se opreš. Výšivku na zádech jsem ještě neviděl :) Pokud to někdo nepodpoří, tak bych to neřešil, když se nebudeš zlobit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...