Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

ahoj Sejdo :palec2: ,

chodim sem pravidelne a delam ticheho pozorovatele....jinak se mam pracovne a to dost tak relativne na nic neni cas. V sobotu jedem do Brna na motokary s kamosem tak se tesim :), kdo prijede taky? ihihi

jinak co zraneni? uz muzes litat?

:) no právě,vždy načuhuješ jako divizna,ale nevejdeš dál lol:)

nelítám a ještě dlouho asi né,jak jsem psal budu rád,když to stihnu do srazu ;) a to jsem včera sebou seknul na dispečinku :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janička je nejlepší !!! :smich: Víťo taky ti takhle podstrojuje ? :smich:

Zdar chlape.Vypadá to opravdu skvěle jenže opravdu jen vypadá.Tím nechci říct že Janinka neumí vařit jenže já mám strašně rád cibuli a to ona nemusí,takže když vajíčka tak jedině sám.A na velkém množství cibuličky. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak krásný už třetí slunečný den 5 a půl partičko.Dnes to vypadá,že dokončím leštění autiho+asi se vrhnu na interiér.Pak ho zase na tři dny schovám do garáže,páč od zítřka mám denní.Takové počasíčko by mohlo být už napořád a vůbec bych se nezlobil.

Jen ti zatracení cestáři by už mohli začít úřadovat.Jednak je všude plno děr a jednak ty šutry a štěrk podel cest to mě ničí.Čisté auto,předemnou náklaďák vjede do toho štěrku a bum ho,auto mám prachovou peřinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlape.Vypadá to opravdu skvěle jenže opravdu jen vypadá.Tím nechci říct že Janinka neumí vařit jenže já mám strašně rád cibuli a to ona nemusí,takže když vajíčka tak jedině sám.A na velkém množství cibuličky. lol

ty jsi teda kecka náhodou včera jsem na vajíčka měla chuť :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda všem,

takže v sekci trička již jsou vidět velikosti a vše co potřebujete pro výběr. Zde přidávám jeden náhled, ať vidíte jak to bude vypadat a můžete přiobjednávat.

Luky: Díky moc za křivky!!

post-157-1238767612_thumb.jpg

post-157-1238768169_thumb.jpg

Editováno: , autor: Hampejz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všem - už jsem doletěl domu a to doslova lol

Dnes jsem byl za Delfynem - mame vyfoceny dvojčata, tak sem večer hodim foto - ted nestiham. Cestou domu jsem se stavil v servisu, neb mi neco tluce na aute a zaclo blbnout řazení a zjistili mi spatnej homokinetak a asi mi jde do hájíčka zelenýho spojka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím bandičko,tak jsem konečně dorazil dom.

Cesta pohoda,dobrá hudba a počasí přímo koupací,tak jsem cestou zpět hodil dvě hoďky v Tropical islands a procachtal tělíčko v mořské vodě :p .Fakt pecka,výborný relax,všem doporučiji!!!

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se chystám tam jet, prej je to tam hezký, ale je tam prý hrozný vedro.

Vedro tam je pekelný,fakt jak v tropech,ale chce to na dýl,aby jsi to stihl prolést všechno,včetně výřivek,masaží,lázní a barů.Dá se tam spát ve stanech na pláži,to musím taky vyzkoušet.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...