Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

tak to nic moc Vicki.Já ještě zítra a pak konečně prodlouženej víkend.Jinak pohůdka.Supína o víkendu umeju a vemu ho po zimě voskem,aby se zas lesknul.Tak dobrou chuť pokud obědváte jak já.čusky a užívejte slunečního počasí.

Sejdo a tobě hodně sil,snad bude co nejdřív zdráv a ty taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí, tady to dneska ale žije :) Jsem se zapotil, než sem to přečet. Ten víkend závidím. Já zítra i v sobotu arbeit :( Už jezdím měsíc s nalakovanou jednou stranou brzdičů a ne a ne se dostat k tý druhý :( No aspoň se nám finaluzije tričko. Za chvilu hodím fotku do správné sekce, ovšem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec mládenci.Přeju Vám všem pěkný víkend.Já za chvíli vyrážím na šichtu.Jinak bych potřeboval help.Odlízá mi na jedněch dveřích trošinku ta chromová lišta.Nevíte co pod to kápnout aby se zas chytla?Opravdu bych ji nerad strhával a znovu lepil.Díky předem za postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré odpoledne bandičko,konečně dopracováno a víkend je tu.Dnes jsem by v Německu,mají státní svátek,všude klid,nikde ani noha a kolo,cesta úplná pohoda.Teď bych si dal jedno studený,abych ty kilásky spláchnul a budu odpočívat.

Sejdo jak to s vámi vypadá,doufám že lepší.

Hampi,jen pěkně pracuj,jsi v produktivním věku,pak už to nedohoníš!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bon džorno seňorové a seňoríno :) Jak jste se vyhajali do dalšího krásného dne? Já si letím umejt autíčko, než vyleze sluníčko a pak musím za prací.

Tentokrát na pouť do Kutné Hory :D (teda ne že bych patřil ke klanu Kočkovejch:) ), ale máme to menší show. A zítra si chci ještě naposled zalyžovat. Tak krásný den všem a papa lala papa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci asi nejlepsi bude kdyz to nahrejete, sundate, pod lsitou odmastite a vycistite a Fixaci od 3M o5 pridelate :)

Petříku to je právě to co nechci.Sundávat to.Zatím mám tu lištu jen tak lehce odchlíplou snad jen cenťák od kraje a není to tak že by trčela ale moc už nedrží.Zkusím pod to něco kápnout a přitlačím to něčím a uvidím.Zvolím asi tu věc co se tím lepí okna.Uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký povečer,

Víťo, měl jsem stejnej problém. Měl jsem ji vzadu na dveřích taky odchlíplou a než jsem to stačil přilepit tak mi kámoš otevřel zadní dveře dřív než přední a sešrotoval ji. Takže musím koupit celou za 1300 :feve:

Ale přilepit to jde dobře např. "konstrukčním lepidlem", mají takový malý tubičky, např. v Obi. Je to hustej tmel a drží fest. Opatrně bych odstranil ten kousek pěnový lepenky, odmastil a bude to držet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ace: tak to taky zkusím opravit

Dneska jsem si užil sluníčka. Ráno jsem umyl auto a než se ta žlutá potvora vyhoupla úplně nahoru, tak jsem zkusil černej vosk od želvy a můžu všem doporučit. Opravdu to kryje rýhy. Samo ne vše, ale hodně jich zmizelo, respektive jsou hůře k naleznutí :) Bohužel po cestě jsem projel kolem pole, kde voral traktor a je to zase zaprášený :( no a ještě mi frajér přede mnou střelil kolem šutr takovou silou, že mě čeká vyměnit okno :( Takže další den bez auta, který mě živý :(

Už se těším na zítra. Jedem si ještě naposled zalyžovat!

Krásný večer všem a kdo neviděl, doporučuju TV NOVA a vratné lahve!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brý jitro partičko,otvírám hospůdku.Přeju všem krásný den.

Jardo udělám to jak říkáš.Zatím se to ale odchlipuje tak málo(naštěstí),že se ani pod ní nedostanu abych to tam odmastil.Zkusím tam něco natlačit a uvidím jak se to chytne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...