Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Okay, zapátrám...

Edit: tak jsou 2 možnosti. Podle verze DXka. 1 verze se zapíná přes pin VID-ON, jen nevím jakým signálem. Nejspíš kladným napětím. A u druhé verze je potřeba změnit kódování, a říct navigaci, že je v autě TV tuner. Tato je to i u Supa, protože dle schémat je pin VID-ON nezapojen. Kódování viz.: http://de.openobd.org/ a nebo VIS ale teď ho nemám po ruce

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek,tak zas je čas poledního klidu.Jak to jde?počasí nádherný a tak nálada je dobrá.Zatím se moc na srazík nehlásíte tak doufám,že to napravíte.Ty co se už přihlásili chválím :palec2:

čua Ládo,koho ještě čekáš na sraz,nevím,proč tam nejsem napasaný,ale budíž ;) maximálně přijedou co si já myslím Paolo,Mafy.Ace Jára,Petříkovci a Jiřik Novis,pak již někdo pouze překvapí svou účastí ;):)

jinak zatím žádná sláva v účasti ;) prostě 5apůl parta :) a to chcete dělat klub,hm pro deset lidí :doh:skoda:

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré odpoledne bando,po práci konečně doma.

to Sejis:Jiřiku,ty mažeš moje příspěvky,styď se!!!!!!!A nebo se bojíš,aby to nečetla manželka :smich:

Dnes jsem mluvil s kámošem,který si koupil supa a je tady už registrovaný jako Pleo,říkal jsem mu co a jak,tak se tu nějak objeví a představí.Taky jsme se dnes předběžně domlouvali na srazíku.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré odpoledne bando,po práci konečně doma.

to Sejis:Jiřiku,ty mažeš moje příspěvky,styď se!!!!!!!A nebo se bojíš,aby to nečetla manželka :smich:

Dnes jsem mluvil s kámošem,který si koupil supa a je tady už registrovaný jako Pleo,říkal jsem mu co a jak,tak se tu nějak objeví a představí.Taky jsme se dnes předběžně domlouvali na srazíku.

to druhé lol:smich::smich:

zdáár Jířo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čágo,čágo Jířo,Jiřik byl dnes propuštěn ze špitálu a zdá se v pohodě díky bohu,počítám,tak 14 dní doma a pak do háku :)

a já zítra na kontrolu a sundání sádry po 6 týdnech :palec2: těším se jako malé dítě na vánoce lol:):) ....pochopitelně bude následovat rehabilitace,tak snad sraz stihnu po svých :)

co ty co nového a co mamka v pohodě doufám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás všechno při starém,opět jsem se nechal přemluvit a začínám chodit hrát hokej,dnes jsem po dvou letech odvezl brusle do servisu a neděli jdu už na led.

Mamka v pohodě,pomalu rehabilituje a je spokojená.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče výměny čelního skla, tak hledejte a ještě na tom vyděláte (tedy pokud máte připojištěný čelní sklo :) ). Já jezdím k borci, kterej mi dá buď novou dálniční známku nebo litr na benzín :) (samozřejmě o to navyšuje cenu a tu účtuje pojišťovně)

Petík: kupoval jsem toto a zde

Tome a jak to máš s pojistkou?Není pravda že když jdeš na výměnu skla a ikdyž ho máš připojištěné tak se to bere jako pojistná událost a ty ztrácíš něco na bonuse?Mám takový dojem že tyto praktiky pojišťovny mají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čua Ládo,koho ještě čekáš na sraz,nevím,proč tam nejsem napasaný,ale budíž ;) maximálně přijedou co si já myslím Paolo,Mafy.Ace Jára,Petříkovci a Jiřik Novis,pak již někdo pouze překvapí svou účastí ;):)

jinak zatím žádná sláva v účasti ;) prostě 5apůl parta :) a to chcete dělat klub,hm pro deset lidí :doh:skoda:

Nějak si Jirko pozapoměl na mě :aggressive:

Já se těším jak malé děcko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...