Přejít na obsah

Zaseklé CD v přehrávači


Mick2

Doporučené příspěvky

zalezi jak moc je to zasekle, nekdy se koukni zepredu je miniaturni dirka akorat na spendlik pod dvirky na CD, rozdelej kancelarskou sponku a zatlac, mechanicky bys to mohl dostat ven, pokud je to zasekle moc, pomuze jen demontaz a to pokud moc neumis ,sver do servisu,musi se rozdelat cela mechanika

(nekdy je ta dirka primo ve dvirkach)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, kamarádovi se zaseklo v CD přehrávači CD, když tam nejspíše nějakým způsobem dostal 2 CD. Nemtá tip na to, jak dostat CD ven? Mechanika si s tím neporadí a do značkového servisu se mu to nechce dávat. Díky moc

Jaké máš auto a rádio? Mě se to stalo před měsícem se Streamem, ve značkovce se jim do toho nechtělo, ale stačí jen vyndat rádio, rozdělat a obě CD vyndat. Mě to to druhé vzalo úplně bez problému a pak nešlo načíst, pro jistotu jsem ho pak vyhodil, od té doby OK... :palec2:

Ale jestli máš taky Stream je potřeba aby Ti někdo pomohl, když nevíš jak je zalištované a kde jsou pacičky co ho drží, určo je olámeš a bude na liště vidět žes to kuchal, takže se s někým domluv... Je to záležitost tak 10 minut, ale padne Ti záruka. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě by mohla pomoci pinzeta ještě, prece jen servis stoji dost penez. Pinzetou možna zničíš CD, ale to te asi netrápí. Ale doporučuju solingen, at to můžeš trošku stisknout.

To nevyndá¨ani náhodou, vstup je strašně úzký a když už CD najdeš, nemáš šanci ho vytáhnout, akorát něco poškodí... To bylo první co jsem zkoušel a nedoporučuji :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozebrat... Nebo servis nic jinyho nepomuze. A mozna radsi servis, protoze ten prehravac muze byt poskrabany zevnitr.

Jestli to má v záruce, ve značkovce ho pošlou do řiti jako mě... lol

Na rádiu je jakási plomba a jak ho rozdělají, padne záruka... Spíš mu ho vyndají, bude měsíc čekat a pak mu z Bolky asi písnou něco o tom že na blbost se záruka nevztahuje a rádio dorazí zpět...

Osobně bych ho vymontoval a rozdělal, ale jak jsem napsal níž, nesmí si zničit olištování. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Prosím o radu jak rozdělat a nebo donutit vydat :-D autorádio stream CD

Postupoval jsem dle příspěvků ale bohužel bez úspěchu.

Co jsem zkoušel:

1)odpojit rádio od napájení + vytáhnout pojistku

2)při zmáčknutí tlačítka vysunutí různě CD pomáhat

3)klapat,bouchat,tahat......

prostě nic nepomáhá :-D

Jedině na co spoléhám je rozebrání, zatím jsem se zastavil hned po sundání víka.Nevíte jak pokračovat dál.

Děkuji.

030320121623.jpg

030320121618.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...