Přejít na obsah

Nepravidelný chod motoru a svítí kontrolka emisí


frenki111

Doporučené příspěvky

Mám Fabii combi 1.2 HTP 47 kW BME (7/2006) a včera ráno, když jsem startoval, tak jsem zjistil následující závadu:

motor po chvilince po nastartování přejde na nepravidelný chod (jakoby na 2 válce) a rozsvítí se žlutá kontrolka kontroly výfukových plynů. Po přidání plynu motor reaguje pomalu - nepravidelný chod zůstává a žlutá kontrolka začne blikat. Zajel jsem zase zpátky do garáže a dneska jsem to šel zkusit a zase stejný výsledek. Prolezl jsem fórum, ale nic podobného jsem nenašel. Má to najeto 28235 km (svíčky při tak málo km???), týden po zimní prohlídce bez žádných závad. VAG nemám, takže asi nezbyde než zajet do servisu. Neporadil by někdo, kde by mohla být závada? Předem díky za Vaše tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipoval bych to na zapalovaci moduly. Jaky mají číslo dílu? Já měl ten samej problém. Chtělo by to vypis z paměti.Viděl bys ktery to dělá válec. Mě odešly dva moduly tak jsem dal pro jistotu všechny novy a jeden rezervni mam v rezerve. Na dva valce se totiž jezdit neda a zničiš si kat tim nespálenym palivem.

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...