Přejít na obsah

Kde sehnat flock?


cokapid

Doporučené příspěvky

Zadej do Google "flock nebo flockování" a uvidíš, kolik toho po ČR je. Teď se mi to nechce všechno prohlížet a hledat ti zlínsko. To budeš muset udělat sám.

Dávej si bacha na světlé odstíny! Ty málo kryjí na černém podladu. V tom případě se podklad musí přibarvit.

Mě osobně flockoval www.okflock.cz Ten mám kousek od baráku. Co můžu doporučit, tak si od firmy nech ukázat nějaký vzorky prací, než jim svěříš zakázku. Z toho je jasné, že obětuj palivo a zajeď si k nim osobně, nic neposílej poštou.

Flock NEDOPORUČUJI do aut, které denně jezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kuci autem sice jezdím denně cca 4km do práce a pak zpět. Ale flockovat chci jen místa které nejsou tolik namáhána jako palubní deska třeba. Chtěl jsem i tapecy ale ty asi teda udělám nějak jinak jestli je to tak náchylné...už jsem předem domluvený na tom oflocku kde jsi to dělam ty v tom prostějově, jezdím okolo a mají pěkné ceny.Jaký máš odstín ty té červené Milane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaké má ta má červená označení. Na vzorníku měl asi jen dvě, jednu tmavou a jednu světlou. Mám samozřejmě tu světlejší, aby mi pasovala k autu. Nechci tady zaplňovat místo fotkama. Písni mi mejla na skywolker2005@volny.cz a já ti pošlu detailní foto tapeců od OKflock.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...