Přejít na obsah

OMV Horske premie


abado

Doporučené příspěvky

Pokud ne a tankujete u OMV tak byste byli moc hodní kdybyste mi poslali par nalepek(bodu) .. ja měl.. měl sem tam 17.. ale nekde se mi to ztratilo:( ..a nez to nasbiram... to bude doba protoze ted nejak moc autem nejezdim.. tak kdyby byl nekdo tak hodny...?:)

Předem děkuji hošové ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem to psát, ale když už se ozval Tomáš..

Prvně mě ty premie nadchly, netankoval jsem, ale jsem sem si dovnitř pro nějaký jídlo.. koukám koukám říkám si, že to je fajn, že asi změním benzinku ač mi OMV zrovna nevoní, pak vydím že krom tankování ještě doplávím, odcházím s názorem: děkuji nechci :D přecejenom kamion neživim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Láhev mám a není hliníková ale je to nějaká slitina, takže toho bych se nebál...hliníkový byly ešusy :-)...je ale použitelná jen na studený...horký do toho nedávat..neudržíš láhev pak v ruce :-) jak hycuje....a hlavně pokud je to láhev na pití, tak proč se něčeho bát......ikdyž dneska jeden neví.....

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platis za to... to je jasne.. dnes ti nikdo neda nic zadarmo!.. a to je taky jasné Tome...

Pak levnejsi nez v obchode to je..a o nemaly peniz..a kdyz tankujes naftu/benzín ...tak stejne musíš.. a teď už je jedno kde ne?.. nekdo ma tu a nekdo tamtu benzinku oblibenů.. ano..to je pravda..ja zase dříve jezdil jen na Agipku .. příjemná obsluha (slečny jak lusk) ;) ale tak dam si pauzu a zajedu k OMV a pak pokud nasbírám tak si koupím věci se slevou.. sem taky sváteční turista..takže nepotřebuji super extra věci.. za tyto budu rád... ale že se to někomu nelíbí.. tak ať si pr..políbí.. ne..dělam si srandu.. tankujte šak kde chcete.. já se jen ptal....Adios :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to jsou prémie jak noha, stejně si to musíš zaplatit, takže žádnej zázrak teda nevidím. To si můžu koupit v krámu.

tak si to kup a nemel.

jinak ja postupne sbiram a kupuji, mam to na sluzebni tak ze si jen doplacim ty darecky :-)

jinak dle meho to jsou teda jedny z nejvhodnejsich darku co jsem posledni dobou na benzikach videl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sbírám body... :) tady u nás na OMV mi holky dávají za 50 litrů Carrery100 8 bodů.. takže se to sbírá samo! :D mám připravenou kartičku na mikinu a na to nářadí! ;) a už mám doma hole... ty budou jako dárek k Vánocům pro mamku... hh jinak batoh za 275,- nebo mikina za nějakých 300,- je imo hodně levný... dál bych to neřešil! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je právě finta, je to nic nestojí, možná na tom i něco vydělají, pokud to nedávají za nákupku a lidi si to koupí a ještě natankujou, i když ty věci nepotřebujou. Psychologie funguje :)

tak to snad jasny, ze na tom vydelaj ne delas jak kdyz si objevil ameriku.

Sice jezdis k Shellu tam to mas zadarmo ale stoji te to mnohem vic penez nez tady, kdyz si tedy platis naftu nebo benzin ze sveho. To uz ti ale nedochazi co, hlavne ze si nemusis nic doplacet aneb nechci slevu zadarmo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to snad jasny, ze na tom vydelaj ne delas jak kdyz si objevil ameriku.

Sice jezdis k Shellu tam to mas zadarmo ale stoji te to mnohem vic penez nez tady, kdyz si tedy platis naftu nebo benzin ze sveho. To uz ti ale nedochazi co, hlavne ze si nemusis nic doplacet aneb nechci slevu zadarmo :-)

no to je právě to hezký, že sbírám celkem rychle a nestojí mně to ani korunu. Jinak bych se na nějaký body mohl z vysoka. Jestli něco potřebuju, tak si to koupím a nebudu se kvůli tomu s ničím obtěžovat a koupím si přesně co potřebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a za kolik litrů byl u ESA bod a za kolik bodů pak ty věci? tady máš u osobáku co 10 litrů to bod...ale ještě se mi nestalo, že by mi jich obsluha nedala víc..páč si to spousta lidí nebere....

myslím bod za 15litrů. a za kolik byla mikina či jiný věci si už nepamatuju. Mikiny jsem bral myslím dvě, pak nějaký trika a ještě nějakýho plyšáka co si pamatuju. Nejsem si jistej, ale mikina byla myslím za 50 bodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...