Přejít na obsah

OII FL problém s el. sedadlem


Gomez

Doporučené příspěvky

Zdravím

mám Octavku 2 facelift elegance a nechal jsem si do ní namontovat dodatečně el. sedadlo s pamětí. Sedadlo bylo s Octavky 2 ale ne FL. Všechno funguje kromě dvou věcí:zrcátka se neukladají do paměti a nejdou automaticky sklopit dolů při couvání. Já si myslím že se tam bude muset vyměnit nějaka jednotka která ovládá zrcátka. Nevíte někdo čím byto mohlo být popřípadě číslo té správné jednotky? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke288:Fotky se pokusím sem hodit přes týden.

cosby:Jo bylo to u Bartka. Jak to víš?

rolbař:Sedadlo se normalně našlelují podle pamětí, akorát ty zrcátka ne. Co jsou poťáky? Kolik by vyšlo to všechno dodělat?

a funguje ti to take podle klicku dalkoveho ovladani? jiny dalkac...jine nastaveni sedacky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke288:Fotky se pokusím sem hodit přes týden.

cosby:Jo bylo to u Bartka. Jak to víš?

rolbař:Sedadlo se normalně našlelují podle pamětí, akorát ty zrcátka ne. Co jsou poťáky? Kolik by vyšlo to všechno dodělat?

Potřebuješ zrcátka se senzorama nastavení jednoduše řečeno a pak RJ předních dveří + nějakou tu kabeláž.

Cenu nevím, tak kolem 10t jsou jen díly ze škodovky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuješ zrcátka se senzorama nastavení jednoduše řečeno a pak RJ předních dveří + nějakou tu kabeláž.

Cenu nevím, tak kolem 10t jsou jen díly ze škodovky,

A dájí se dodělat ty senzory do těch zrcátek nebo se musí vyměnit celé zrcátka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...