Přejít na obsah

Převodovka - 1.rychlostní stupeň


Fanda008

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi,

mám OII 2.0TDi, 2005, najeto 135000Km, čas od času mi blbne převodovka a to tak, že nejde zařadit jednička. Teda spíš nejde dořadit. Jako kdyby tam bylo něco gumového co brání dořazení. Prostě to tam nezapadne. Pokud řadící páku přidržím tak to nevypadne a drží a rozjedu se. Jinak "přes zuby" vypadne. Ostaní rychlostní stupně jdou zařadit bez závad.

Problém je že to nedělá pořád. Třeba 5 dní to blbne a pak 14dní v pořádku a tak dokola

Měl jsem to v servisu (AutoZítka Sukorady) rozebrali převodovku, zkontrolovali a nic mechanického nenašli. Lana po odpojení z převodovky jdou lehce takže chyba je někde v převodovce.

Nesetkal se už někdo z Vás už s takovým problémem ?? díky moc

Editováno: , autor: Fanda008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,

mám OII 2.0TDi, 2005, najeto 135000Km, čas od času mi blbne převodovka a to tak, že nejde zařadit jednička. Teda spíš nejde dořadit. Jako kdyby tam bylo něco gumového co brání dořazení. Prostě to tam nezapadne. Pokud řadící páku přidržím tak to nevypadne a drží a rozjedu se. Jinak "přes zuby" vypadne. Ostaní rychlostní stupně jdou zařadit bez závad.

Problém je že to nedělá pořád. Třeba 5 dní to blbne a pak 14dní v pořádku a tak dokola

Měl jsem to v servisu (AutoZítka Sukorady) rozebrali převodovku, zkontrolovali a nic mechanického nenašli. Lana po odpojení z převodovky jdou lehce takže chyba je někde v převodovce.

Nesetkal se už někdo z Vás už s takovým problémem ?? díky moc

Já mám O1 1.9tdi a to samé dělá 3 rychlost,ale jen když řadím nahoru.Stává se to tak 3x do měsíce a jezdím denně,takže to zatím neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...