Přejít na obsah

Vánoční dárky


Romariooo

Doporučené příspěvky

Ja z duvodu chybejici maminy doma (nemocnice) budeme mit s malou Vanoce asi jako v Rusku (6. ledna) Do te doby nam ji snad vrati... Takze to u nas vypada takto nyni... Tim jsem chtel naznacit, ze nevim co bylo nebo bude za darecek, ale stejne, at je to co chce, me nejvice bude tesit to, co jsem respektive co dam (jeste jednou diky Romane ;))

Pouze mohu ukazat, jako Roman darek, ktery jsem si take dopral sam :) a ten druhy jsem vyrobil sam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja z duvodu chybejici maminy doma (nemocnice) budeme mit s malou Vanoce asi jako v Rusku (6. ledna) Do te doby nam ji snad vrati... Takze to u nas vypada takto nyni... Tim jsem chtel naznacit, ze nevim co bylo nebo bude za darecek, ale stejne, at je to co chce, me nejvice bude tesit to, co jsem respektive co dam (jeste jednou diky Romane ;))

Pouze mohu ukazat, jako Roman darek, ktery jsem si take dopral sam :) a ten druhy jsem vyrobil sam :D

asi ti kape trubka lol Fotky máš a do placu nedáš?

No vzhledem k tomu, že není úplně normální takhle dlouho trávit v porodnici, tak je asi něco špatně, tak držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl asi hodnej ale i přes moje dnešní naprcané autičko jsem měl z dárečku radost :)

P.S dávam sem zatím jenom vonafffky...asi hodně smrdím... :smich:

co jsi dělal s autem??? nějak moc?

Mně nabořila v pondělí na Čerňáku slepice co se neumí ani rozjet, naštěstí to není tak hrozný, je to blbě poznat i při podrobným hledání, ale odnesl to světlomet, uražená packa která ten světlomet fixuje, tak na příští prohlídce příjde novej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...