Přejít na obsah

Vánoční dárky


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tak Vánoce klasika plno jídla a všelykakých dobrot ještě teď se pořád něčím cpu jinak já měl dva Štědré dny a dostal jsem toho tak normálka, dálniční známku, nějaký ten sprej, diář na rok 09, tričko, něco pro autíčko, holící strojek a jelikož jsem veký fanda Pardubického hokeje tak pro mě ten můj miláček sehnla velkou deku s Pardubických znakem tak asi ta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: já tam miluju tu atmosféru když se celá hala roztleská, a když hráči nastupují na led a odcházejí z něj dvířkama v rohu kluziště jak si tam tleskají s fanoušky spíše se samejma děckama, ale o to nejde jde o to že ani jeden hráč neodmítne si s nimi plácnout prostě ten klub miluju, a já osobně nemám nic proti Hradečákům a Hradci všeobecně je to pěkné město, tam jsem kupoval svou oktávečku... já prostě celej východ Čech mám moc rád
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...