Přejít na obsah

Arogance na cestách


Helmut

Doporučené příspěvky

Nejhorší jsou ty od kterých nevíš co máš čekat...takovy ty nejisty řidiče a řidičky...daji se poznat podle častého (zbytečného) brždění.

Naprostej souhlas, na takove ridice jsem alergickej. Casto se mi to stava tady u nas, hodne lidi sem jezdi do Jeseniku na lyzovacku a dovolenou a jelikoz tu mame dost horskych silnic se zatackama, tak to zazivam denne a mockrat se mi uz stalo, ze jsem nekoho takoveho predjel a on na me jeste blika, troubí a rozhazuje rukama...

Musim si trocha rejpnout, ale kdyz uz jste zacali probirat ty ridice s Ačkovejma spzetkama, tak muzu jen konstatovat, ze co se tyka jizdy v horach na snehu a mlze, tak 99% vas prazkych ridicu jste krute v pr*eli. Proste jedete hur jak autoskola!!! (bez ironie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bereš mi to z pusy...včera jsem na to myslel...Dnes jsem jel na otočku do Brna a před Litomyšli jsem předjel novou Audinu A6...ten frajer se tak silně nasral že mě honil cca 10 km než mě předjel...Co na to řict? Ješitnost?

zas na druhou stranu mě dokáže nasrat když mě někdo předjede a pak se mi furt prdolí před autem a myslí si jak nejede zvostra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mám jeden takový poznatek, že někteří nesnesou před sebou auto s přívěsem. To mne taky musí za každou cenu předjet a potom se stejně táhnou. Zrovna nedávno, jedu z Prahy, přívěs plný naštípaného dřeva a když jsem od přejezdu normálně akceleroval, najednou vidím jak se vedle mne plíží Favorit který stál pře tím za mnou a řidič si klepe na čelo, že ho nenechám předjet. No tak jsem ubral, ať si jede. Jenže on jel potom sotva 80 a tak jsem ho předjel. Samozřejmě, v první vesnici předjel on mne. V dalším táhlém kopci se dvěma pruhy jsem ho předjel já a co myslíte, že se stalo v další obci kde jsem ubral na 50? Takhle jsme se na trase Boleslav - Jičín vystřídali asi pětkrát!!! On tam měl snad tempomat na 70, ale pořád kroutil hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas na druhou stranu mě dokáže nasrat když mě někdo předjede a pak se mi furt prdolí před autem a myslí si jak nejede zvostra

to mi připomíná takový ty trotly co ti z vedlejší vjedou s nějakou plečkou přímo před čumák div to do nich nenapálíš a pak tomu dupou na krk aby ukázali jak jim to jede a jak spěchají a ohrožujou při tom každýho na silnici a div s tim autem pak nespadnou do škarpy, takový machýrky bych :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam sice Fabiu ale nedalo sa mi nereagovat.... Ja osobne si u nas v BB pripadam vo svojej Fabii troska ako menejcenny, uz len to ze clovek dodrzuje rychlost, vedie vodicov k tomu aby na vas blikali dialkovymi svetlami, pripadne sa na vas lepili celou cestou aleo vas predbiehaju uplne na tych najhlupejsich usekoch... Ja to troska nechapem, kam to cele speje? Kde sa vsetci ale vsetci co maju v aute viac ako 70kw ponahlaju, ten vykon im hned automaticky dava aj pocit nadradenosti na ceste alebo co... uprimne povedane, rozculuje ma to ale nic s tym nespravim.... Ked budem jazdit predpisovo tak bude clovek pre nich debil v HTPcku co ide pomaly, pripadne na spotrebu, ked budem jazdit rychlo tak zas budem len debil v HTPcku co si chce dokazat ze si kupil rychle auto...... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam sice Fabiu ale nedalo sa mi nereagovat.... Ja osobne si u nas v BB pripadam vo svojej Fabii troska ako menejcenny, uz len to ze clovek dodrzuje rychlost, vedie vodicov k tomu aby na vas blikali dialkovymi svetlami, pripadne sa na vas lepili celou cestou aleo vas predbiehaju uplne na tych najhlupejsich usekoch... Ja to troska nechapem, kam to cele speje? Kde sa vsetci ale vsetci co maju v aute viac ako 70kw ponahlaju, ten vykon im hned automaticky dava aj pocit nadradenosti na ceste alebo co... uprimne povedane, rozculuje ma to ale nic s tym nespravim.... Ked budem jazdit predpisovo tak bude clovek pre nich debil v HTPcku co ide pomaly, pripadne na spotrebu, ked budem jazdit rychlo tak zas budem len debil v HTPcku co si chce dokazat ze si kupil rychle auto...... :(

Si myslíš, že když budem mít všichni juniory, tak se nebude bourat? Budem si všichni rovni? Budem se mít všichni rádi? Apod. nesmyslný keci? Sorry, ale....

Radši pojďme kácet stromy u silnic, hlavně ty nastražený v zatáčkách...a puberťáky nechte vyblbnou, oni na to přijdou sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...