Přejít na obsah

STK a folie vpředu


folvarcny

Doporučené příspěvky

Na jednu stranu to je ale dobře protože se tady SNAD nikdo nebude nabízet kradeny věci i když tomu moc nevěřim a kdo ano tak bude asi hooodně naivní.Neřikám že to je velké procento ALE JE.Konkrétně třeba nechápu jak někdo muže prodávat xenony na OII za 4-5 tisic Kč.Chápete to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednu stranu to je ale dobře protože se tady SNAD nikdo nebude nabízet kradeny věci i když tomu moc nevěřim a kdo ano tak bude asi hooodně naivní.Neřikám že to je velké procento ALE JE.Konkrétně třeba nechápu jak někdo muže prodávat xenony na OII za 4-5 tisic Kč.Chápete to?

chápeme, prostě se mu xenony na jeho autě nelíbily, koupil obyčejný a ty starý světla dává do frcu :D:p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Na stříbrný mám okna všechny stejně a chtěl jsem je jen lehce kvůli PČR a na silnici i STK no problem. :smich::palec2:

Na černý mám vepředu ty stejný a vzadu tmavší a na silnici taky pohoda i při kontrolách ;) STK mě teprve čeká a když tak to udělá známej a tomu projde všechno a v klidu kamery nekamery :p

Editováno: , autor: KOKYN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
Tady u nas... pro tebe to je daleko ale..:p

Tak to jsou přesně čeští človíčci. Kašlat na jakékoliv předpisy a podplatit pak někoho na STK. A pak všichni nadávají, že u nás stoupá korupce. To mi fakt hlava nebere. Zamindrákovaní blbci asi mají daleko větší pocit sebedůležitosti, když zatemní okna jako na pohřebním autě a pak vidí v šeru kulové. Ale jsou in. Kdysi se poznalo, když za volantem seděl pán v klobouku, že by mohl být problém a teď mamlasa poznáš podle tmavých skel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

To jsou jen blby kecy tohle :) znam tolik lidi, co na zrcatku neco vozi a stalo se jim kvuli tomu nekdy neco? Ne :p taky na zrcatku vozim privesek a jeste jsem si nestacil vsimnout, ze by me v necem omezoval lol

ze si te na STK pozvou do jamy a cekaji, az jim pristane nejaka ta stovka v kapse, to je v poradku? ;) zrovna tady v tom nasem state je nejaky dodrzovani narizeni pekne legracni :feve: clovek se divi, co vsechno muze na silnice a pak te budou buzerovat kvuli stromecku? To je k smichu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

voňavý stromeček na zrcátku je samo o sobě už nářez ;)lol

Jinak ať si tam má každý kdo chce, ale ať počítá s tím, že se mu to může při nehodě, kde ani nemusí být viník, vrátit

Editováno: , autor: homy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...