Přejít na obsah

Čím zadělat zakytovat díru


zabiak

Doporučené příspěvky

Já bych to nechal zavařit plastem! Asi nejlepší volba. Počítám že by to vyšlo na +-300Kč. Kyt by mohl prasknout, ale pokud to chceš opravdu kytovat, tak kup kyt se skelnými vlákny na hrubou vrstvu a pak jemný kyt na vrchní vrstvu....pak brousit, brousit a zase brousit.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak myslíš. Ten kyt koupíš třeba v OBI, Baumaxu, prodejně autolaků a lakýrnických potřeb a možná i v nějáké drogérii. Hrubý kyt se skelnými vlákny + jemný kyt a vejdeš se tak do 300Kč. Stačí ti ty malé plechovky. Hlavně dobře zdrsnit povrch, odmastit, a můžeš se dát do práce. Držím palce ať se ti to povede a pak nahod foto. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo by to nějako zavařit samodomo? Třeba nějak roztavit plast a nalít ho tam nebo něco?

To je ten kyt teda pěkně napiču. Fakt by si to lehlo? Já bych to nejdřívě něčím zacpal a okolo zakytoval aby tam toho nebylo tolik.

Nebo to holt budu musit nechat zavařit no.

Vypadá to pěkně foxi :palec2:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to mřížka na opravu plastů např. nárazníky apod. k tomu je tyčinka plastu a ještě k tomu potřebuješ horkovzdušnou pistoli já jsem si jí obstaral normálně u lakýrníka takže zajeď si do nějakého servisu a kup si to od nich :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...