Přejít na obsah

FOTKA ROKU 2009 - DISKUZE


vorlajz

Doporučené příspěvky

Tak ja pevně věřím,že se soutěž rozjede! Možná to chce jenom víc času. Stále se nemohu a nechci smířit s tím, že těch 50 korun je pro lidi nepřekonatelná překážka. V dnešní době je to úplně směšná částka. Navíc všechny peníze budou využity na financování cen a kalendáře, který bude propagovat právě www.skodahome.cz Pravdou je, že se ke mě již dostaly zprávy, že si tu vybírám peníze. Ale znovu opakuji, že seznam soutěžících bude zveřejněn a každý si bude moci lehce spočítat, kolik se vybralo peněz. Stejně tak zveřejním i všechny náklady se soutěží spojené. Dám tomu čas do konce března kdy končí první etapa soutěže. Když se nic nezmění, tak soutěž ukončím a všem co zatím zaplatili vrátím jejich vklady. Víc k tomu už nemám co říct.... mrzí mne..., že to takto možná skončí. Bohužel je pravda, že je obtížné se v dnešní době lidem zavděčit. Měl jsem však dojem, že se první nedokonalý ročník soutěže líbil a že se z této ankety stane tradice! Budete-li mít nějaké dotazy tak pište na všechny samozřejmě odpovím. Díky. Vorlajz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...