Přejít na obsah

Vyhřívané trysky ostřikovačů skla


Krejdy

Doporučené příspěvky

Tak to by celkom zaujímalo aj mňa ;)

Mám Octavii od roku 2005 a take jsem si to nechal v konfigu dat pri koupe auta. Zadna zima skoro nebyla az letosni 08(09 (a mohu rict ze to je k nicemu)

Ma zkusenost je takova ze jakmile mrzne a nedate nemrznouci vic nez je okoli tak Vam stejne zamrzne hadicka apod...

A stejne to zacne strikat az odmrzne hadicka a nadobka. Takze je to stejne jen o tom tam dat a predvidat smes.

Ted na novem aute to nemam (rok 2009) a neresim to. radeji vyhruvane sedadla ci celni okno :-) :palec2:

Dodelani se snad ani nevyplati tahat elekriku a vymenit trysky a prace s tim.

ps: Nejlepe je do auta nevrtat (ma zkusenost) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Octavii od roku 2005 a take jsem si to nechal v konfigu dat pri koupe auta. Zadna zima skoro nebyla az letosni 08(09 (a mohu rict ze to je k nicemu)

Ma zkusenost je takova ze jakmile mrzne a nedate nemrznouci vic nez je okoli tak Vam stejne zamrzne hadicka apod...

A stejne to zacne strikat az odmrzne hadicka a nadobka. Takze je to stejne jen o tom tam dat a predvidat smes.

Ted na novem aute to nemam (rok 2009) a neresim to. radeji vyhruvane sedadla ci celni okno :-) :palec2:

Dodelani se snad ani nevyplati tahat elekriku a vymenit trysky a prace s tim.

ps: Nejlepe je do auta nevrtat (ma zkusenost) ;)

Já to mám a myslím si že to funguje jak má.Ty ohřívací trysky tam nejsou proto aby něco rozmrazovaly (když to zamrzne v nádržce kde jsou motorky,tak je to stejně prd platný),ale jsou tam proto aby tu vodu ohřívaly a tím pádem i lépe umyly okno.Jak známo teplá voda myje lépe než voda která má něco lehce nad bodem mrazu.

Já sem stim spokojenej okno je krásně čistý,a hlavně nešetřím na nemrzce,a ředím jí do -25 C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vyhrivany trysky tam jsou pro to, protoze nejcastejsi problem je ten ze to zamrza primo v tech tryskach a nekdy zustava led primo pred tryskama, treba z rozpustene vody behem jizdy a pres noc to tam zamrzne, timto se to po chvilce roztaje a muzes bez problemu ostrikovat, sam osobne jsem mel auto bez toho a s tim...prozatim nemam garaz a podle me je to super vec, protoze se mi nestalo ze bych mel zamrzle trysky v predchozim aute se to stavalo, pokud pres noc hodne mrzlo a auto bylo po prijezdu mokre ;)

V tuto chvili vubec neznamena co mas v ostrikovacich protoze ti zamrza voda ktera tece z venku a pokud si myslis ze diky tomu nemusis lit nemrznouci smes do ostrikovacu tak to jses na velkem omylu, i kdyby si mel vyhrivanou i nadobku s hadickam a s motorkama tak stejne pri kontaktu se studenym sklem by ti to na skle okamzite zamrzlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vyhrivany trysky tam jsou pro to, protoze nejcastejsi problem je ten ze to zamrza primo v tech tryskach a nekdy zustava led primo pred tryskama, treba z rozpustene vody behem jizdy a pres noc to tam zamrzne, timto se to po chvilce roztaje a muzes bez problemu ostrikovat, sam osobne jsem mel auto bez toho a s tim...prozatim nemam garaz a podle me je to super vec, protoze se mi nestalo ze bych mel zamrzle trysky v predchozim aute se to stavalo, pokud pres noc hodne mrzlo a auto bylo po prijezdu mokre ;)

V tuto chvili vubec neznamena co mas v ostrikovacich protoze ti zamrza voda ktera tece z venku a pokud si myslis ze diky tomu nemusis lit nemrznouci smes do ostrikovacu tak to jses na velkem omylu, i kdyby si mel vyhrivanou i nadobku s hadickam a s motorkama tak stejne pri kontaktu se studenym sklem by ti to na skle okamzite zamrzlo.

souhlas :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám takový pocit, že je to napsané v návodu, cituji: "Trysky ostřikovačů čelního skla jsou při zapnutém zapalování vyhřívané*." ... jo a ta hvězdička znamená, že je to mimořádná výbava! ;)

Hehe to je tim, ze nectu navody :p:smich:

Ale dik za vysvetleni, to je dobre vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...