Přejít na obsah

Do čeho jít?!?


KOKYN

Doporučené příspěvky

Potřebuju poradit do čeho jít jako do druhého auta pro přítelkyni. Jezdit to bude 90% jen město a okolí a cena tak do 40.000!

Přemýšlím o:

Ford KA

Fiat Punto

Renault Clio, Twingo

VW Polo

Nebo jestli máte další varianty....?

Dík za rady a zkušemosti!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toyota Yaris- bez konkurence :palec2:

Yaris je supr volba, jen ta cena neni okolo 40, ja bych volil Polo, jinak mel jsem jako stud.. Ibizu a naprosta spokojenost, jak jsem ji prodaval mela 150t km, kupujici nechapal, ze to ma tak moc a tak supr stav..... Ibizu doporucuji od 1998

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Yaris je už finančně o něco vejš ale je to mazel teď ji zrovna koupil kámoš přítelkyni a pecka ale ta jeho stála kilo....

Přítelkyně by asi nejraději Káčko ale ta koroze je u nich mazec! :(

Mě se líbí celkem i Punto protože to tolik nehnije a jezdil jsem s tím a Clio má kámoš a je to dost dělník :palec2:

S polem nemám vůbec zkušenosti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yarise máme doma 8 let, naj. 100 tis. a fakt super. Žádný problémy, poruchy, nic. Tak 3 roky sem s nim často jezdil já, na to že to je litr, tak docela jede :) Spotřeba od 4,2 do 6l... Jestli se nechystáš kupovat jí za 2 roky něco jinýho, tak do něj běž... Sice za 40 tis. nepořídíš, ale z těch malejch aut podle mě nejlepší a nejbezpečnější :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to u mě zatím vede Punto a Káčko.

Káčka jsou celkem levný a vypadají super ale rezne to jak prase! :(

Punto zase vůbec nehnije :palec2: a přijde mi dost prostorný ;) co nafta a Punto to bude asi nic moc ne...?

Pola mi prijdou šechny hrozně semletý bez jakékoli výbavy..

Chci v tom aspoň servo a nejlíp el. okna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud řešíš auto do 40tKč, tak kup, co se ti pozdává a pocitově líbí. Po 10-ti letech je to u každé značky sázka do loterie a každá střední, nedejbože větší oprava, ti posouvá náklady o třídu výš.

Na druhou stranu, teď jsem byl 2 měsíce bez "auta" a musel jsem jezdit vozem tvojí cenové kategorie a stáří. A vím, že moji drahou polovičku do takového šrotu už nikdy neposadím, leda bych se jí chtěl cíleně zbavit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KA-měli jsme ho,není špatné ale díly nic moc.

Punto jsem měl taky a na to seženeš skoro vše za ceny jako na Feldu a feldu bych nebral-hnije.

Káčko říkáš drahé díly jo...

Ono to nebude asi hrozný s tím servisem u všech těhle aut z toho strach nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud řešíš auto do 40tKč, tak kup, co se ti pozdává a pocitově líbí. Po 10-ti letech je to u každé značky sázka do loterie a každá střední, nedejbože větší oprava, ti posouvá náklady o třídu výš.

Na druhou stranu, teď jsem byl 2 měsíce bez "auta" a musel jsem jezdit vozem tvojí cenové kategorie a stáří. A vím, že moji drahou polovičku do takového šrotu už nikdy neposadím, leda bych se jí chtěl cíleně zbavit ...

Hele víš jak já to chci jen na město a na ježdění do práce a po nákupech z města to nevytáhne kola... ;)

Řešíme bydlení tak nechci ni lepšího :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...